XCZLD 2017-2018

1. kolo, 4. MTB Maraton Stankovci

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (228)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 603 Tina Papić BK Kairos 250 Zavrsio 1:15:58
2. 601 Nikolina Samirić BK Aks 200 Zavrsio 1:16:39 + 0:00:41
3. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 160 Zavrsio 1:22:30 + 0:06:32
4. 602 Silvija Orlović BK Aks 150 Zavrsio 1:23:50 + 0:07:52
5. 616 Biljana Krtalić BK Mostar 140 Zavrsio 1:24:54 + 0:08:56
6. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:24:55 + 0:08:57
7. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:25:00 + 0:09:02
8. 613 Tanja Čondrić BK Konavle 110 Zavrsio 1:35:10 + 0:19:12
9. 611 Luciana Periša BK Fortica 100 Zavrsio 1:49:12 + 0:33:14
10. 608 Jelena Ulrich-Moric Individual 90 Zavrsio 1:52:30 + 0:36:32
11. 604 Maja Morožin BBK Pakoštane 80 Zavrsio 2:01:45 + 0:45:47
12. 609 Monika Jankowiak Team MTB Parkietex 75 Zavrsio 2:05:30 + 0:49:32
13. 614 Ana Pipunić Individual 70 Zavrsio 2:09:45 + 0:53:47
14. 617 Marina Jukić Individual 65 Zavrsio 2:21:40 + 1:05:42
612 Sandra Pintarić BK Adrion Oros DNF - - - -
U16
1. 58 Bruno Paškalin BK Fortica 250 Zavrsio 1:05:50
2. 8 Boris Laco BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:15:04 + 0:09:14
3. 10 Robert Orlović BK Aks 160 Zavrsio 1:15:17 + 0:09:27
4. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:15:40 + 0:09:50
5. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 140 Zavrsio 1:17:27 + 0:11:37
6. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 130 Zavrsio 1:19:42 + 0:13:52
7. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 120 Zavrsio 1:19:43 + 0:13:53
8. 11 Toni Orlović BK Aks 110 Zavrsio 1:20:20 + 0:14:30
9. 17 Ante Klarić BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:25:53 + 0:20:03
10. 7 Šime Klarić BK Aks 90 Zavrsio 1:26:54 + 0:21:04
11. 15 Marino Erstić BK Aks 80 Zavrsio 1:29:09 + 0:23:19
12. 21 Jure Orlović BK Aks 75 Zavrsio 1:47:43 + 0:41:53
13. 6 Leon Ulrich-Moric Individual 70 Zavrsio 1:51:30 + 0:45:40
14. 18 Kristijan Rubelj BK Aks 65 Zavrsio 1:52:38 + 0:46:48
15. 20 Dominik Orlović BK Aks 60 Zavrsio 2:04:26 + 0:58:36
16. 16 Nikola Mladineo Individual 55 Zavrsio 2:07:10 + 1:01:20
17. 3 Marko Talajić BK Metković 50 Zavrsio 2:18:35 + 1:12:45
16-20
1. 107 Kristijan Budimir BK Meridiana Kamen Team 250 Zavrsio 1:15:05
2. 114 Lovro Matek BK Zadar 200 Zavrsio 1:15:19 + 0:00:14
3. 111 Nemanja Maksimović BK Summit 160 Zavrsio 1:21:05 + 0:06:00
4. 106 Ivan Deronja BK Livno 150 Zavrsio 1:23:51 + 0:08:46
5. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 1:24:15 + 0:09:10
6. 116 Luka Vila BK Mostar 130 Zavrsio 1:24:19 + 0:09:14
7. 101 Matija Pavlović BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:28:02 + 0:12:57
8. 108 Ljuban Gudelj BK Livno 110 Zavrsio 1:35:50 + 0:20:45
9. 115 Mario Radnić BK Kamešnica 100 Zavrsio 1:40:00 + 0:24:55
10. 110 Petar Morić Individual 90 Zavrsio 1:43:43 + 0:28:38
11. 113 Nebojša Prošić BK Summit 80 Zavrsio 1:44:55 + 0:29:50
12. 102 Matija Orlović BK Aks 75 Zavrsio 1:53:05 + 0:38:00
13. 109 Stipe Latin BBK Orlov krug 70 Zavrsio 2:04:10 + 0:49:05
100 Filip Barać BK Kairos DNF - - - -
117 Oliver Juričin BBK Pakoštane DNF - - - -
105 Roko Fržop BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
20-30
1. 200 Carlo Petković BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:13:50
2. 237 Antonio Barać BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:15:07 + 0:01:17
3. 268 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 160 Zavrsio 1:16:45 + 0:02:55
4. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 150 Zavrsio 1:17:55 + 0:04:05
5. 228 Davor Krezić Individual 140 Zavrsio 1:18:30 + 0:04:40
6. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 130 Zavrsio 1:19:30 + 0:05:40
7. 212 Ante Perica BK Aks 120 Zavrsio 1:23:25 + 0:09:35
8. 205 Antonio Vidović BK Primošten 110 Zavrsio 1:25:34 + 0:11:44
9. 229 Frane Drpić BK Timun 100 Zavrsio 1:33:10 + 0:19:20
10. 202 Ivan Brčić BK Aks 90 Zavrsio 1:34:37 + 0:20:47
11. 226 Alen Liković BK Mostar 80 Zavrsio 1:36:36 + 0:22:46
12. 232 Ivan Adžić BK Faust Vrančić 75 Zavrsio 1:38:27 + 0:24:37
13. 231 Rafael Tonći Kržanić Individual 70 Zavrsio 1:39:55 + 0:26:05
14. 222 Pero Primorac BK Metković 65 Zavrsio 1:40:22 + 0:26:32
15. 209 Tino Bašić BK Kamešnica 60 Zavrsio 1:40:35 + 0:26:45
16. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 55 Zavrsio 1:40:37 + 0:26:47
17. 230 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 50 Zavrsio 1:40:40 + 0:26:50
18. 215 Ante Soža BK Primošten 45 Zavrsio 1:42:01 + 0:28:11
19. 213 Božidar Dijan Individual 40 Zavrsio 1:42:40 + 0:28:50
20. 224 Toni Gović BK Faust Vrančić 35 Zavrsio 1:44:15 + 0:30:25
21. 233 Luka Jonić BK Aks 30 Zavrsio 1:45:05 + 0:31:15
22. 238 Dino Tepić Individual 25 Zavrsio 1:46:40 + 0:32:50
23. 206 Ante Tomić BBK Pakoštane 20 Zavrsio 1:52:45 + 0:38:55
24. 223 Krešimir Jozipović BK Faust Vrančić 15 Zavrsio 1:52:57 + 0:39:07
25. 225 Jere Budimir BK Faust Vrančić 10 Zavrsio 1:52:59 + 0:39:09
26. 236 Mate Šegota Individual Zavrsio 1:55:30 + 0:41:40
27. 219 Frane Iljadica BK Fortica Zavrsio 2:06:20 + 0:52:30
208 Josip Žitković BBK Pakoštane DSQ 3:00:00 - -
210 Vice Vulin BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
221 Krešimir Klarić Individual Prijavljen - - - -
30-40
1. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:12:45
2. 303 Nikola Svilan BK Kairos 200 Zavrsio 1:14:33 + 0:01:48
3. 349 Marin Pejdo BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:15:18 + 0:02:33
4. 348 Danijel Čogelja BK Fortica 150 Zavrsio 1:16:47 + 0:04:02
5. 327 Goran Bošković BK Konavle 140 Zavrsio 1:18:41 + 0:05:56
6. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:18:58 + 0:06:13
7. 337 Toni Zorić BK Mostar 120 Zavrsio 1:19:41 + 0:06:56
8. 360 Karlo Crvarić BK Marjan 110 Zavrsio 1:20:28 + 0:07:43
9. 302 Leo Baleta BK Aks 100 Zavrsio 1:20:29 + 0:07:44
10. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:20:30 + 0:07:45
11. 355 Goran Erceg BK Livno 80 Zavrsio 1:20:51 + 0:08:06
12. 376 Marin Šušić Individual 75 Zavrsio 1:21:11 + 0:08:26
13. 345 Nikola Knežević BBK Orlov krug 70 Zavrsio 1:21:22 + 0:08:37
14. 334 Ante Marić BK Faust Vrančić 65 Zavrsio 1:21:34 + 0:08:49
15. 340 Marcin Woloszyn Team MTB Parkietex 60 Zavrsio 1:22:39 + 0:09:54
16. 330 Ante Bogdan BK Primošten 55 Zavrsio 1:23:00 + 0:10:15
17. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 50 Zavrsio 1:23:40 + 0:10:55
18. 377 Darko Vasić BK Summit 45 Zavrsio 1:24:16 + 0:11:31
19. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 40 Zavrsio 1:24:18 + 0:11:33
20. 335 Mirko Božić BBK Faros 35 Zavrsio 1:27:38 + 0:14:53
21. 308 Šime Baraba BK Posedarje 30 Zavrsio 1:29:20 + 0:16:35
22. 369 Josip Đula BK Kamešnica 25 Zavrsio 1:32:24 + 0:19:39
23. 366 Luka Mratović Individual 20 Zavrsio 1:32:48 + 0:20:03
24. 357 Marin Radić BK Kairos 15 Zavrsio 1:33:28 + 0:20:43
25. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 10 Zavrsio 1:33:29 + 0:20:44
26. 314 Šime Bolić BK Posedarje Zavrsio 1:33:30 + 0:20:45
27. 373 Mario Matulović BK Kairos Zavrsio 1:34:20 + 0:21:35
28. 363 Tomislav Staničić Individual Zavrsio 1:34:54 + 0:22:09
29. 359 Filip Cvrlje BK Kairos Zavrsio 1:35:03 + 0:22:18
30. 343 Ivan Plenča BK Faust Vrančić Zavrsio 1:35:40 + 0:22:55
31. 307 Nikola Juričević BK Posedarje Zavrsio 1:35:50 + 0:23:05
32. 315 Jurica Rakić BBK Orlov krug Zavrsio 1:37:28 + 0:24:43
33. 346 Kristijan Grabić BBK Orlov krug Zavrsio 1:37:35 + 0:24:50
34. 381 Ozren Cmrečnjak BK Kairos Zavrsio 1:38:00 + 0:25:15
35. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane Zavrsio 1:38:05 + 0:25:20
36. 378 Ivan Špinjača Individual Zavrsio 1:38:35 + 0:25:50
37. 328 Damir Aljinović BBK Pakoštane Zavrsio 1:39:50 + 0:27:05
38. 317 Ivica Babačić BK Primošten Zavrsio 1:40:10 + 0:27:25
39. 304 Ivan Brala BK Posedarje Zavrsio 1:40:20 + 0:27:35
40. 306 Mile Matić BK Fortica Zavrsio 1:40:25 + 0:27:40
41. 341 Krzysiek Czerwinski Team MTB Parkietex Zavrsio 1:40:28 + 0:27:43
42. 313 Vladimir Budim BK Posedarje Zavrsio 1:40:33 + 0:27:48
43. 319 Andreas Dominiković BK Metković Zavrsio 1:41:52 + 0:29:07
44. 332 Joško Jurin BK Primošten Zavrsio 1:43:07 + 0:30:22
45. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros Zavrsio 1:44:23 + 0:31:38
46. 375 Tomislav Bilać BK Aks Zavrsio 1:44:40 + 0:31:55
47. 386 Karlo Benko Individual Zavrsio 1:46:12 + 0:33:27
48. 362 Mate Grgas Bile BK Fortica Zavrsio 1:50:20 + 0:37:35
49. 372 Marko Zovko BK Metković Zavrsio 1:51:15 + 0:38:30
50. 338 Łukasz Darowski Team MTB Parkietex Zavrsio 1:52:13 + 0:39:28
51. 351 Hrvoje Marinčić Individual Zavrsio 1:52:25 + 0:39:40
52. 311 Melvin Barešić BBK Pakoštane Zavrsio 1:55:16 + 0:42:31
53. 384 Dalibor Golić BK Posedarje Zavrsio 1:58:40 + 0:45:55
54. 364 Toni Studeny Individual Zavrsio 1:59:50 + 0:47:05
55. 312 Davor Morožin BBK Pakoštane Zavrsio 2:01:49 + 0:49:04
56. 387 Tomislav Sorić Individual Zavrsio 2:04:20 + 0:51:35
57. 339 Adam Kucharzyszyn Team MTB Parkietex Zavrsio 2:05:32 + 0:52:47
58. 389 Željko Krajcar Individual Zavrsio 2:13:10 + 1:00:25
59. 305 Igor Malnar BK Posedarje Zavrsio 2:14:30 + 1:01:45
60. 361 Damjan Berket Individual Zavrsio 2:19:30 + 1:06:45
318 Dalibor Talajić BK Metković DSQ - - - -
388 Mario Barić Individual DSQ - - - -
323 Darijan Jović BK Metković DNF - - - -
342 Ivan Čular Individual DNF - - - -
380 Nush Paljuca BK Kairos DNF - - - -
383 Krste Kursar Individual DNF - - - -
320 Zvonko Škorić Individual Prijavljen - - - -
3337 Fabijan Miš BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
333 Kristijan Miletić BK Aks Prijavljen - - - -
352 Vinko Klisović Individual Prijavljen - - - -
353 Dario Orlović BK Aks Prijavljen - - - -
367 Toni Odak BK Široki Prijavljen - - - -
374 Ivica Deronja BK Adrion Oros Prijavljen - - - -
40-50
1. 453 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:12:44
2. 416 Damir Senečić BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 1:17:30 + 0:04:46
3. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 160 Zavrsio 1:17:40 + 0:04:56
4. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:17:50 + 0:05:06
5. 426 Robert Drozdowski Team MTB Parkietex 140 Zavrsio 1:18:45 + 0:06:01
6. 469 Josip Pelajić BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:19:40 + 0:06:56
7. 417 Dragan Nevistić BK Kairos 120 Zavrsio 1:19:44 + 0:07:00
8. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:21:52 + 0:09:08
9. 442 Martin Prelas BK Kamešnica 100 Zavrsio 1:22:00 + 0:09:16
10. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 90 Zavrsio 1:22:25 + 0:09:41
11. 441 Marin Perković BK Konavle 80 Zavrsio 1:22:38 + 0:09:54
12. 425 Marek Wasiluk Team MTB Parkietex 75 Zavrsio 1:24:17 + 0:11:33
13. 464 Goran Smolić BK Krka - Skradin 70 Zavrsio 1:28:11 + 0:15:27
14. 458 Robert Buterin BK Posedarje 65 Zavrsio 1:32:39 + 0:19:55
15. 450 Marko Leković BBK Orlov krug 60 Zavrsio 1:32:55 + 0:20:11
16. 413 Mate Rajčić BK Krka - Skradin 55 Zavrsio 1:34:56 + 0:22:12
17. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 50 Zavrsio 1:35:35 + 0:22:51
18. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 45 Zavrsio 1:36:40 + 0:23:56
19. 438 Gordan Periša BK Fortica 40 Zavrsio 1:36:41 + 0:23:57
20. 452 Ante Babić Individual 35 Zavrsio 1:37:12 + 0:24:28
21. 439 Krešimir Bilić BK Fortica 30 Zavrsio 1:38:30 + 0:25:46
22. 428 Pavle Novak BK Fortica 25 Zavrsio 1:40:30 + 0:27:46
23. 414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 20 Zavrsio 1:40:45 + 0:28:01
24. 437 Antonio Brčić Individual 15 Zavrsio 1:40:55 + 0:28:11
25. 445 Ivica Prgin BK Fortica 10 Zavrsio 1:40:59 + 0:28:15
26. 421 Mario Ilinčić BBK Orlov krug Zavrsio 1:41:00 + 0:28:16
27. 404 Kosta Teofilov BK Zadar Zavrsio 1:41:51 + 0:29:07
28. 468 Romeo Fantina Individual Zavrsio 1:41:59 + 0:29:15
29. 424 Tomasz Fiałkiewicz Team MTB Parkietex Zavrsio 1:42:55 + 0:30:11
30. 418 Damir Španić Individual Zavrsio 1:43:25 + 0:30:41
31. 463 Davor Blašković Individual Zavrsio 1:45:15 + 0:32:31
32. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane Zavrsio 1:45:23 + 0:32:39
33. 406 Nikica Teofilov BK Posedarje Zavrsio 1:45:40 + 0:32:56
34. 402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane Zavrsio 1:46:50 + 0:34:06
35. 440 Matko Medak BK Metković Zavrsio 1:51:20 + 0:38:36
36. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić Zavrsio 1:52:50 + 0:40:06
37. 451 Žarko Perković BK Timun Zavrsio 1:52:56 + 0:40:12
38. 419 Denis Čala BK Faust Vrančić Zavrsio 1:53:40 + 0:40:56
39. 410 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica Zavrsio 2:01:59 + 0:49:15
40. 467 Miro Đapić Individual Zavrsio 2:02:07 + 0:49:23
41. 423 Przemek Darowski Team MTB Parkietex Zavrsio 2:05:33 + 0:52:49
42. 465 Dean Mladineo Individual Zavrsio 2:07:20 + 0:54:36
43. 470 Antonio Milošić Individual Zavrsio 2:12:55 + 1:00:11
44. 461 Boško Oršulić BK Metković Zavrsio 2:23:15 + 1:10:31
415 Joško Fržop BBK Orlov krug DSQ 3:37:12 - -
408 Željko Barešić BBK Pakoštane DNF - - - -
409 Mirko Bura BK Faust Vrančić DNF - - - -
447 Marko Barać BK Kairos DNF - - - -
444 Damir Drašković Individual Prijavljen - - - -
446 Joško Ercegović Individual Prijavljen - - - -
427 Miro Jaman BK Zadar Prijavljen - - - -
455 Zlatko Krivić Individual Prijavljen - - - -
462 Jere Lusić BK Primošten Prijavljen - - - -
466 Tomislav Petković BBK Faros Prijavljen - - - -
50+
1. 526 Iztok Kuret KD Alpe SiS 250 Zavrsio 1:14:25
2. 510 Srđa Uzelac BBK Faros 200 Zavrsio 1:33:15 + 0:18:50
3. 521 Dragutin Petković BK Konavle 160 Zavrsio 1:33:20 + 0:18:55
4. 507 Luka Volarević BK Metković 150 Zavrsio 1:34:55 + 0:20:30
5. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:37:20 + 0:22:55
6. 518 Zoran Teur Individual 130 Zavrsio 1:38:40 + 0:24:15
7. 512 Goran Vučica BBK Faros 120 Zavrsio 1:38:50 + 0:24:25
8. 525 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 110 Zavrsio 1:40:19 + 0:25:54
9. 538 Zoran Perić BK Kairos 100 Zavrsio 1:40:50 + 0:26:25
10. 511 Saša Nikić BBK Faros 90 Zavrsio 1:42:52 + 0:28:27
11. 527 Veljko Magdalenić BK Ciklus 80 Zavrsio 1:43:35 + 0:29:10
12. 502 Goran Grbelja BBK Orlov krug 75 Zavrsio 1:46:55 + 0:32:30
13. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 70 Zavrsio 1:47:42 + 0:33:17
14. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 65 Zavrsio 1:52:20 + 0:37:55
15. 516 Vinko Rubinjoni BK Kairos 60 Zavrsio 1:52:22 + 0:37:57
16. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 55 Zavrsio 1:53:45 + 0:39:20
17. 506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 50 Zavrsio 1:57:55 + 0:43:30
520 Goran Jakovljević BK Faust Vrančić DNF - - - -
530 Žarko Vukadin BK Livno DNF - - - -
531 Svemir Troskot Individual DNF - - - -
503 Toni Kurtov BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
514 Damir Gubeljić Individual Prijavljen - - - -
542 Rino Smajo Individual Prijavljen - - - -