XCZLD 2017-2018

10. kolo, XCO "Šušnjevača"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (113)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 600 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 250 Zavrsio 0:43:53
2. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 0:52:04 + 0:08:10
3. 601 Nikolina Samirić BK Aks 160 Zavrsio 0:57:34 + 0:13:41
4. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:02:21 + 0:18:27
5. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:04:44 + 0:20:51
6. 632 Lidija Zubac BK Kamešnica 130 Zavrsio 1:05:39 + 0:21:45
U16
1. 54 Siniša Lukić BK Kozara 250 Zavrsio 0:20:20
2. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 0:21:46 + 0:01:26
3. 8 Boris Laco BK Kamešnica 160 Zavrsio 0:22:22 + 0:02:02
4. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 150 Zavrsio 0:24:10 + 0:03:50
5. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 0:26:50 + 0:06:30
6. 57 Ante Cvitković BK Vlaji Sinj 130 Zavrsio 0:27:28 + 0:07:08
7. 49 Tomislav Šepček BK Vlaji Sinj 120 Zavrsio 0:27:33 + 0:07:13
8. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 110 Zavrsio 0:27:46 + 0:07:26
9. 33 Petar Škiljić BBK Pakoštane 100 Zavrsio 0:28:01 + 0:07:41
10. 51 Stipe Barbarić BK Livno 90 Zavrsio 0:28:37 + 0:08:17
11. 50 Vatroslav Mastelić BK Vlaji Sinj 80 Zavrsio 0:28:56 + 0:08:36
12. 25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica 75 Zavrsio 0:33:36 + 0:13:16
13. 52 Roko Markota BK Metković 70 Zavrsio 0:36:04 + 0:15:44
14. 3 Marko Talajić BK Metković 65 Zavrsio 0:36:05 + 0:15:45
15. 55 Jure Prelas BK Kamešnica 60 Zavrsio 0:36:13 + 0:15:53
16. 53 Toni Milan BK Metković 55 Zavrsio 0:36:50 + 0:16:30
39 Duje Kazija BBK Pakoštane DNS - - - -
16-20
1. 133 Stefan Bajčeta Pljevlja XC Team 250 Zavrsio 1:12:24
2. 106 Ivan Deronja BK Livno 200 Zavrsio 1:15:35 + 0:03:10
3. 108 Ljuban Gudelj BK Livno 160 Zavrsio 1:24:54 + 0:12:29
4. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 1:28:19 + 0:15:54
5. 103 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 140 Zavrsio 1:35:29 + 0:23:04
20-30
1. 267 Goran Cerović Pljevlja XC Team 250 Zavrsio 1:09:14
2. 207 Josip Toljan BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:15:00 + 0:05:45
3. 280 Haris Puškar BK Faust Vrančić 160 Zavrsio 1:17:11 + 0:07:56
4. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 150 Zavrsio 1:19:54 + 0:10:39
5. 261 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 1:20:32 + 0:11:17
6. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 130 Zavrsio 1:20:37 + 0:11:22
7. 228 Davor Krezić Individual 120 Zavrsio 1:25:52 + 0:16:37
8. 241 Martin Mijaljević Individual 110 Zavrsio 1:29:54 + 0:20:39
9. 266 Harun Hušić BBK Daj krug 100 Zavrsio 1:32:04 + 0:22:49
10. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 90 Zavrsio 1:36:42 + 0:27:27
11. 205 Antonio Vidović BK Primošten 80 Zavrsio 1:39:06 + 0:29:52
12. 229 Frane Drpić BK Timun 75 Zavrsio 1:39:30 + 0:30:15
254 Ferhad Delanović BBK Daj krug DNF 0:43:41 - -
253 Filip Bolanča BK Primošten Prijavljen - - - -
30-40
1. 331 Irvin Hušić BK Faust Vrančić 250 Zavrsio 1:14:07
2. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:14:55 + 0:00:48
3. 3313 Ivan Brčić BK Kamešnica 160 Zavrsio 1:15:00 + 0:00:53
4. 347 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:17:17 + 0:03:10
5. 302 Leo Baleta BK Aks 140 Zavrsio 1:21:07 + 0:07:00
6. 327 Goran Bošković BK Konavle 130 Zavrsio 1:24:29 + 0:10:22
7. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:25:36 + 0:11:29
8. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:29:27 + 0:15:20
9. 368 Marin Zorica BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:29:43 + 0:15:36
10. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:30:46 + 0:16:39
11. 355 Goran Erceg BK Livno 80 Zavrsio 1:35:29 + 0:21:22
12. 3335 Filip Vidić BK Vlaji Sinj 75 Zavrsio 1:36:01 + 0:21:54
13. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane 70 Zavrsio 1:37:01 + 0:22:54
14. 363 Tomislav Staničić Individual 65 Zavrsio 1:37:45 + 0:23:38
15. 335 Mirko Božić BBK Faros 60 Zavrsio 1:41:24 + 0:27:17
16. 330 Ante Bogdan BK Primošten 55 Zavrsio 1:43:02 + 0:28:55
17. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 50 Zavrsio 1:43:19 + 0:29:11
18. 373 Mario Matulović BK Kairos 45 Zavrsio 1:45:51 + 0:31:44
19. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 40 Zavrsio 1:47:30 + 0:33:23
20. 3341 Marko Ereš BK Metković 35 Zavrsio 1:59:49 + 0:45:42
21. 3324 Stipe Krištić BBK Faros 30 Zavrsio 2:20:00 + 1:05:52
350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug DNF 1:07:38 - -
3342 Zoran Tepavčević Pljevlja XC Team DNF 1:09:36 - -
328 Damir Aljinović BBK Pakoštane DNF 0:53:00 - -
310 Jurica Drlje BK Adrion Oros DNF 0:32:20 - -
3306 Mirko Luburić BK Ljubuški DNF 1:05:03 - -
3322 Andrija Lončar BK Mostar DNF 0:30:56 - -
308 Šime Baraba BK Posedarje DNF 0:34:32 - -
332 Joško Jurin BK Primošten DNF 2:06:04 - -
359 Filip Cvrlje BK Kairos DNF 0:28:16 - -
383 Krste Kursar Individual Prijavljen - - - -
316 Blaž Nižić BK Primošten Prijavljen - - - -
40-50
1. 453 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:17:40
2. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:18:03 + 0:00:23
3. 457 Ivica Cvitković BK Vlaji Sinj 160 Zavrsio 1:18:16 + 0:00:36
4. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:22:00 + 0:04:20
5. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 140 Zavrsio 1:23:44 + 0:06:04
6. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:26:42 + 0:09:01
7. 433 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 120 Zavrsio 1:27:35 + 0:09:55
8. 400 Antonio Barišić BBK Orlov krug 110 Zavrsio 1:28:42 + 0:11:02
9. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić 100 Zavrsio 1:33:40 + 0:15:59
10. 468 Romeo Fantina Individual 90 Zavrsio 1:36:37 + 0:18:57
11. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 80 Zavrsio 1:41:46 + 0:24:06
12. 466 Tomislav Petković BBK Faros 75 Zavrsio 1:51:13 + 0:33:33
13. 438 Gordan Periša BK Fortica 70 Zavrsio 1:51:46 + 0:34:06
14. 431 Dražen Božić Individual 65 Zavrsio 1:53:31 + 0:35:51
15. 471 Ivo Hanzijer BK Konavle 60 Zavrsio 1:55:43 + 0:38:03
16. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 55 Zavrsio 1:59:44 + 0:42:04
498 Denis Ribičić BK Konavle DNF 0:39:11 - -
454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane DNF 0:47:57 - -
408 Željko Barešić BBK Pakoštane DNF 1:05:24 - -
447 Marko Barać BK Kairos DNF - - - -
420 Željko Mihaljević BBK Faros DNF - - - -
494 Lukša Čupić BK Konavle DNF 1:12:09 - -
402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
458 Robert Buterin BK Posedarje Prijavljen - - - -
50+
1. 538 Zoran Perić BK Kairos 250 Zavrsio 1:27:04
2. 521 Dragutin Petković BK Konavle 200 Zavrsio 1:35:27 + 0:08:22
3. 512 Goran Vučica BBK Faros 160 Zavrsio 1:42:07 + 0:15:03
4. 532 Zoran Čosić BK Konavle 150 Zavrsio 1:43:15 + 0:16:10
5. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 140 Zavrsio 1:43:19 + 0:16:15
6. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:45:34 + 0:18:29
7. 509 Vibor Kos Individual 120 Zavrsio 1:55:20 + 0:28:15
8. 511 Saša Nikić BBK Faros 110 Zavrsio 1:55:38 + 0:28:34
9. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:59:33 + 0:32:29
10. 510 Srđa Uzelac BBK Faros 90 Zavrsio 2:02:47 + 0:35:42
11. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 80 Zavrsio 2:17:12 + 0:50:07
12. 529 Marko Mujan BK Konavle 75 Zavrsio 2:17:27 + 0:50:22
517 Frane Radovniković Individual DNF 1:06:18 - -
545 Zdravko Ivanovski Individual DNF 1:09:05 - -
506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten Prijavljen - - - -