XCZLD 2017-2018

11. kolo, IV. Velika Nagrada Knina

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (173)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 600 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 250 Zavrsio 1:11:34
2. 636 Ema Filipović BK Biker 200 Zavrsio 1:22:42 + 0:11:07
3. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 160 Zavrsio 1:26:36 + 0:15:01
4. 633 Jana Filipović BK Biker 150 Zavrsio 1:26:40 + 0:15:05
5. 601 Nikolina Samirić BK Aks 140 Zavrsio 1:33:07 + 0:21:32
6. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:36:02 + 0:24:27
7. 603 Tina Papić BK Kairos 120 Zavrsio 1:37:23 + 0:25:48
8. 613 Tanja Čondrić BK Konavle 110 Zavrsio 1:37:32 + 0:25:57
9. 635 Tea Kostić BK Adrion Oros 100 Zavrsio 1:37:48 + 0:26:13
10. 602 Silvija Orlović BK Aks 90 Zavrsio 1:49:25 + 0:37:50
11. 604 Maja Morožin BBK Pakoštane 80 Zavrsio 2:03:17 + 0:51:42
12. 611 Luciana Periša BK Fortica 75 Zavrsio 2:11:34 + 0:59:59
13. 626 Yvonne Richter Škiljić BBK Pakoštane 70 Zavrsio 2:18:45 + 1:07:10
14. 634 Lara Krpeta BBK Pakoštane 65 Zavrsio 2:30:50 + 1:19:15
U16
1. 58 Bruno Paškalin BK Fortica 250 Zavrsio 1:06:56
2. 54 Siniša Lukić BK Kozara 200 Zavrsio 1:08:18 + 0:01:22
3. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 160 Zavrsio 1:11:11 + 0:04:15
4. 8 Boris Laco BK Kamešnica 151 Zavrsio 1:12:29 + 0:05:33
5. 56 Damjan Stupar BK Kozara 140 Zavrsio 1:20:11 + 0:13:15
6. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:21:08 + 0:14:12
7. 33 Petar Škiljić BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:30:53 + 0:23:57
8. 57 Ante Cvitković BK Vlaji Sinj 110 Zavrsio 1:31:12 + 0:24:15
9. 47 Jakov Krmek BK Relaks 100 Zavrsio 1:41:19 + 0:34:23
10. 55 Jure Prelas BK Kamešnica 90 Zavrsio 1:55:05 + 0:48:09
11. 39 Duje Kazija BBK Pakoštane 80 Zavrsio 2:03:18 + 0:56:22
12. 27 Josip Marković BK Kamešnica 75 Zavrsio 2:03:59 + 0:57:03
13. 3 Marko Talajić BK Metković 70 Zavrsio 2:09:24 + 1:02:28
14. 59 Mate Bilić BK Relaks 65 Zavrsio 2:23:01 + 1:16:05
15. 52 Roko Markota BK Metković 60 Zavrsio 2:24:35 + 1:17:39
46 Fabijan Pejić Individual Prijavljen - - - -
53 Toni Milan BK Metković Prijavljen - - - -
51 Stipe Barbarić BK Livno Prijavljen - - - -
2 Filip Markovina BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
16-20
1. 119 Ivan Širić BK Mostar 250 Zavrsio 1:16:36
2. 106 Ivan Deronja BK Livno 200 Zavrsio 1:26:06 + 0:09:30
3. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 160 Zavrsio 1:27:49 + 0:11:12
4. 102 Matija Orlović BK Aks 150 Zavrsio 1:34:48 + 0:18:11
5. 112 Petar Spaić BK Mostar 140 Zavrsio 1:38:11 + 0:21:35
6. 118 Tomislav Pušić BK Timun 130 Zavrsio 1:44:50 + 0:28:13
7. 115 Mario Radnić BK Kamešnica 120 Zavrsio 1:45:00 + 0:28:24
8. 109 Stipe Latin BBK Orlov krug 110 Zavrsio 2:22:41 + 1:06:05
108 Ljuban Gudelj BK Livno DNF - - - -
20-30
1. 267 Goran Cerović Pljevlja XC Team 250 Zavrsio 1:17:56
2. 207 Josip Toljan BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:20:03 + 0:02:07
3. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 160 Zavrsio 1:21:05 + 0:03:09
4. 228 Davor Krezić Individual 150 Zavrsio 1:23:07 + 0:05:11
5. 268 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 140 Zavrsio 1:23:37 + 0:05:41
6. 257 Miloš Bodiroga BK Mostar 130 Zavrsio 1:24:45 + 0:06:48
7. 261 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 1:25:20 + 0:07:24
8. 251 Toni Stojanov BK Kamešnica 110 Zavrsio 1:25:32 + 0:07:35
9. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:33:29 + 0:15:32
10. 226 Alen Liković BK Mostar 90 Zavrsio 1:35:55 + 0:17:59
11. 209 Tino Bašić BK Kamešnica 80 Zavrsio 1:36:46 + 0:18:50
12. 230 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 75 Zavrsio 1:37:00 + 0:19:03
13. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 70 Zavrsio 1:37:50 + 0:19:53
14. 242 Dominik Dragičević BBK Pakoštane 65 Zavrsio 1:39:49 + 0:21:53
15. 253 Filip Bolanča BK Primošten 60 Zavrsio 1:44:49 + 0:26:52
16. 220 Ivan Banović BK Konavle 55 Zavrsio 1:45:56 + 0:28:00
17. 269 Teo Peko BK Metković 50 Zavrsio 1:46:41 + 0:28:45
18. 206 Ante Tomić BBK Pakoštane 45 Zavrsio 2:03:09 + 0:45:13
214 Ivica Bašić BK Kamešnica DNF - - - -
241 Martin Mijaljević Individual DNF - - - -
222 Pero Primorac BK Metković Prijavljen - - - -
219 Frane Iljadica BK Fortica Prijavljen - - - -
30-40
1. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:18:18
2. 331 Irvin Hušić BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 1:18:20 + 0:00:01
3. 349 Marin Pejdo BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:19:58 + 0:01:40
4. 368 Marin Zorica BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:22:30 + 0:04:12
5. 3343 Frantisek Novotny Individual 140 Zavrsio 1:22:38 + 0:04:19
6. 327 Goran Bošković BK Konavle 130 Zavrsio 1:22:40 + 0:04:21
7. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:23:02 + 0:04:44
8. 303 Nikola Svilan BK Kairos 110 Zavrsio 1:23:51 + 0:05:32
9. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:24:08 + 0:05:49
10. 337 Toni Zorić BK Mostar 90 Zavrsio 1:24:18 + 0:06:00
11. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 80 Zavrsio 1:27:30 + 0:09:11
12. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 75 Zavrsio 1:28:44 + 0:10:25
13. 344 Tomislav Mijatović BK Marjan 70 Zavrsio 1:29:23 + 0:11:04
14. 355 Goran Erceg BK Livno 65 Zavrsio 1:31:21 + 0:13:02
15. 334 Ante Marić BK Faust Vrančić 60 Zavrsio 1:31:49 + 0:13:30
16. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane 55 Zavrsio 1:32:20 + 0:14:01
17. 335 Mirko Božić BBK Faros 50 Zavrsio 1:32:21 + 0:14:02
18. 302 Leo Baleta BK Aks 45 Zavrsio 1:33:12 + 0:14:53
19. 306 Mile Matić BK Fortica 40 Zavrsio 1:33:48 + 0:15:29
20. 373 Mario Matulović BK Kairos 35 Zavrsio 1:34:23 + 0:16:04
21. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 30 Zavrsio 1:34:46 + 0:16:27
22. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 25 Zavrsio 1:35:29 + 0:17:10
23. 330 Ante Bogdan BK Primošten 20 Zavrsio 1:35:47 + 0:17:28
24. 363 Tomislav Staničić Individual 15 Zavrsio 1:37:27 + 0:19:08
25. 399 Tomislav Dominis BK Posedarje 10 Zavrsio 1:43:04 + 0:24:45
26. 3346 Ivica Bačurin Individual Zavrsio 1:43:08 + 0:24:49
27. 304 Ivan Brala BK Posedarje Zavrsio 1:43:49 + 0:25:30
28. 308 Šime Baraba BK Posedarje Zavrsio 1:43:53 + 0:25:34
29. 357 Marin Radić BK Kairos Zavrsio 1:44:48 + 0:26:29
30. 328 Damir Aljinović BBK Pakoštane Zavrsio 1:45:28 + 0:27:09
31. 375 Tomislav Bilać BK Aks Zavrsio 1:47:09 + 0:28:50
32. 359 Filip Cvrlje BK Kairos Zavrsio 1:47:23 + 0:29:04
33. 315 Jurica Rakić BBK Orlov krug Zavrsio 1:47:31 + 0:29:12
34. 343 Ivan Plenča BK Faust Vrančić Zavrsio 1:48:52 + 0:30:33
35. 3333 Tihomir Klarić BK Aks Zavrsio 1:51:32 + 0:33:14
36. 314 Šime Bolić BK Posedarje Zavrsio 1:54:08 + 0:35:49
37. 3334 Jurica Marković BK Kamešnica Zavrsio 1:54:19 + 0:36:00
38. 351 Hrvoje Marinčić Individual Zavrsio 1:57:51 + 0:39:32
39. 3341 Marko Ereš BK Metković Zavrsio 1:58:00 + 0:39:41
40. 3345 Mirko Gaurina BK Vlaji Sinj Zavrsio 1:59:47 + 0:41:28
41. 312 Davor Morožin BBK Pakoštane Zavrsio 2:03:11 + 0:44:52
42. 333 Kristijan Miletić BK Aks Zavrsio 2:04:57 + 0:46:38
43. 316 Blaž Nižić BK Primošten Zavrsio 2:08:53 + 0:50:34
44. 305 Igor Malnar BK Posedarje Zavrsio 2:09:35 + 0:51:16
45. 3331 Filip Kaleb Individual Zavrsio 2:14:35 + 0:56:16
46. 3344 Ante Biuk Individual Zavrsio 2:23:58 + 1:05:40
3332 Frane Vuica BK Relaks DNF - - - -
383 Krste Kursar Individual DNF - - - -
317 Ivica Babačić BK Primošten Prijavljen - - - -
3324 Stipe Krištić BBK Faros Prijavljen - - - -
310 Jurica Drlje BK Adrion Oros Prijavljen - - - -
372 Marko Zovko BK Metković Prijavljen - - - -
319 Andreas Dominiković BK Metković Prijavljen - - - -
40-50
1. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:22:21
2. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:22:29 + 0:00:08
3. 457 Ivica Cvitković BK Vlaji Sinj 160 Zavrsio 1:22:34 + 0:00:12
4. 474 Jorgen Huybrechts BK Kairos 150 Zavrsio 1:23:42 + 0:01:21
5. 417 Dragan Nevistić BK Kairos 140 Zavrsio 1:23:54 + 0:01:32
6. 416 Damir Senečić BK Faust Vrančić 130 Zavrsio 1:24:57 + 0:02:36
7. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 120 Zavrsio 1:26:27 + 0:04:05
8. 449 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 110 Zavrsio 1:28:42 + 0:06:20
9. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:30:39 + 0:08:17
10. 447 Marko Barać BK Kairos 90 Zavrsio 1:32:19 + 0:09:57
11. 468 Romeo Fantina Individual 80 Zavrsio 1:32:38 + 0:10:17
12. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 75 Zavrsio 1:33:23 + 0:11:01
13. 442 Martin Prelas BK Kamešnica 70 Zavrsio 1:34:17 + 0:11:55
14. 441 Marin Perković BK Konavle 65 Zavrsio 1:38:21 + 0:15:59
15. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 60 Zavrsio 1:39:02 + 0:16:40
16. 499 Paško Gracin BK Primošten 55 Zavrsio 1:44:42 + 0:22:20
17. 431 Dražen Božić Individual 50 Zavrsio 1:44:52 + 0:22:30
18. 458 Robert Buterin BK Posedarje 45 Zavrsio 1:45:02 + 0:22:41
19. 413 Mate Rajčić BK Krka - Skradin 40 Zavrsio 1:45:05 + 0:22:43
20. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 35 Zavrsio 1:45:06 + 0:22:44
21. 406 Nikica Teofilov BK Posedarje 30 Zavrsio 1:45:59 + 0:23:37
22. 409 Mirko Bura BK Faust Vrančić 25 Zavrsio 1:48:51 + 0:26:30
23. 403 Kristijan Friganović Individual 20 Zavrsio 1:50:07 + 0:27:45
24. 482 Ivan Širić BK Mostar 15 Zavrsio 1:50:57 + 0:28:35
25. 445 Ivica Prgin BK Fortica 10 Zavrsio 1:52:50 + 0:30:28
26. 439 Krešimir Bilić BK Fortica Zavrsio 1:53:05 + 0:30:43
27. 495 Petar Bašić BK Kamešnica Zavrsio 1:55:14 + 0:32:52
28. 410 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica Zavrsio 1:57:43 + 0:35:21
29. 498 Denis Ribičić BK Konavle Zavrsio 2:04:50 + 0:42:29
30. 408 Željko Barešić BBK Pakoštane Zavrsio 2:08:44 + 0:46:23
31. 419 Denis Čala BK Faust Vrančić Zavrsio 2:08:58 + 0:46:36
32. 4401 Ugo Dalbello BK Vlaji Sinj Zavrsio 2:10:23 + 0:48:02
33. 4400 Ante Projić BK Vlaji Sinj Zavrsio 2:20:53 + 0:58:32
34. 411 Marko Barbin Individual Zavrsio 2:25:24 + 1:03:02
35. 402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane Zavrsio 2:30:50 + 1:08:29
438 Gordan Periša BK Fortica DNF 2:12:21 - -
404 Kosta Teofilov BK Zadar DNF - - - -
444 Damir Drašković Individual DNF - - - -
422 Ivan Bašić BK Kamešnica DNF - - - -
466 Tomislav Petković BBK Faros Prijavljen - - - -
430 Oliver Bura BK Krka - Skradin Prijavljen - - - -
433 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj Prijavljen - - - -
492 Denis Žderić BK Relaks Prijavljen - - - -
487 Pero Tomaš BK Timun Prijavljen - - - -
50+
1. 538 Zoran Perić BK Kairos 250 Zavrsio 1:31:31
2. 532 Zoran Čosić BK Konavle 200 Zavrsio 1:32:57 + 0:01:26
3. 521 Dragutin Petković BK Konavle 160 Zavrsio 1:34:00 + 0:02:28
4. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:36:32 + 0:05:01
5. 512 Goran Vučica BBK Faros 140 Zavrsio 1:40:25 + 0:08:54
6. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:43:02 + 0:11:30
7. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 120 Zavrsio 1:43:20 + 0:11:49
8. 525 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 110 Zavrsio 1:48:36 + 0:17:05
9. 511 Saša Nikić BBK Faros 100 Zavrsio 1:49:32 + 0:18:00
10. 529 Marko Mujan BK Konavle 90 Zavrsio 2:01:00 + 0:29:29
11. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 80 Zavrsio 2:12:32 + 0:41:00
506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten Prijavljen - - - -