XCZLD 2017-2018

2. kolo, 10. Gabrin maraton

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (178)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 619 Maja Perinović BK Zadar 250 Zavrsio 0:47:18
2. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 0:48:27 + 0:01:09
3. 601 Nikolina Samirić BK Aks 160 Zavrsio 0:50:03 + 0:02:45
4. 603 Tina Papić BK Kairos 150 Zavrsio 0:51:21 + 0:04:03
5. 613 Tanja Čondrić BK Konavle 140 Zavrsio 0:54:07 + 0:06:49
6. 602 Silvija Orlović BK Aks 130 Zavrsio 0:54:10 + 0:06:52
7. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 120 Zavrsio 0:54:28 + 0:07:10
8. 622 Anica Perić BK Kairos 110 Zavrsio 0:54:29 + 0:07:11
9. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 100 Zavrsio 0:58:48 + 0:11:30
10. 621 Marina Alfirev Individual 90 Zavrsio 1:01:16 + 0:13:58
11. 612 Sandra Pintarić BK Adrion Oros 80 Zavrsio 1:10:34 + 0:23:16
12. 618 Lydia Bilan Individual 75 Zavrsio 1:11:21 + 0:24:03
13. 605 Ivana Šimunović BK Adrion Oros 70 Zavrsio 1:11:21 + 0:24:03
14. 610 Žana Živaljić BK Primošten 65 Zavrsio 1:11:32 + 0:24:14
604 Maja Morožin BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
U16
1. 58 Bruno Paškalin BK Fortica 250 Zavrsio 0:40:04
2. 22 Ivan Okmažić BK Makarska 200 Zavrsio 0:41:50 + 0:01:45
3. 26 Luka Okmažić BK Makarska 160 Zavrsio 0:42:37 + 0:02:32
4. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 150 Zavrsio 0:43:23 + 0:03:19
5. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 140 Zavrsio 0:44:29 + 0:04:24
6. 8 Boris Laco BK Kamešnica 130 Zavrsio 0:44:59 + 0:04:54
7. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 120 Zavrsio 0:49:27 + 0:09:23
8. 23 Matija Doljanin BK Posedarje 110 Zavrsio 0:49:28 + 0:09:23
9. 24 Luka Bašić BK Kamešnica 100 Zavrsio 0:51:53 + 0:11:48
10. 17 Ante Klarić BBK Orlov krug 90 Zavrsio 0:56:15 + 0:16:11
11. 25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica 80 Zavrsio 0:59:39 + 0:19:34
12. 28 Patrik Buterin BK Posedarje 75 Zavrsio 1:06:06 + 0:26:01
13. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 70 Zavrsio 1:09:21 + 0:29:17
14. 13 Leo Ursić BK Makarska 65 Zavrsio 1:10:06 + 0:30:02
15. 27 Josip Marković BK Kamešnica 60 Zavrsio 1:16:18 + 0:36:14
16. 3 Marko Talajić BK Metković 55 Zavrsio 1:40:52 + 1:00:48
16-20
1. 107 Kristijan Budimir BK Meridiana Kamen Team 250 Zavrsio 1:21:34
2. 114 Lovro Matek BK Zadar 200 Zavrsio 1:22:56 + 0:01:21
3. 106 Ivan Deronja BK Livno 160 Zavrsio 1:23:58 + 0:02:23
4. 101 Matija Pavlović BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:32:01 + 0:10:26
5. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 1:32:58 + 0:11:23
6. 103 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 130 Zavrsio 1:34:10 + 0:12:35
7. 102 Matija Orlović BK Aks 120 Zavrsio 1:40:20 + 0:18:46
8. 115 Mario Radnić BK Kamešnica 110 Zavrsio 1:47:25 + 0:25:50
9. 109 Stipe Latin BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:57:19 + 0:35:45
100 Filip Barać BK Kairos Prijavljen - - - -
130 Frane Bakica Individual Prijavljen - - - -
20-30
1. 200 Carlo Petković BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:17:31
2. 207 Josip Toljan BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:17:47 + 0:00:15
3. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 160 Zavrsio 1:24:02 + 0:06:31
4. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 150 Zavrsio 1:24:02 + 0:06:31
5. 228 Davor Krezić Individual 140 Zavrsio 1:24:07 + 0:06:36
6. 237 Antonio Barać BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:25:09 + 0:07:37
7. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:32:02 + 0:14:31
8. 205 Antonio Vidović BK Primošten 110 Zavrsio 1:33:53 + 0:16:22
9. 232 Ivan Adžić BK Faust Vrančić 100 Zavrsio 1:35:41 + 0:18:10
10. 241 Martin Mijaljević Individual 90 Zavrsio 1:38:54 + 0:21:23
11. 242 Dominik Dragičević BBK Pakoštane 80 Zavrsio 1:39:07 + 0:21:36
12. 233 Luka Jonić BK Aks 75 Zavrsio 1:41:44 + 0:24:13
13. 219 Frane Iljadica BK Fortica 70 Zavrsio 1:43:02 + 0:25:31
14. 222 Pero Primorac BK Metković 65 Zavrsio 1:43:12 + 0:25:41
15. 238 Dino Tepić Individual 60 Zavrsio 1:54:03 + 0:36:31
16. 211 Mario Guteša BK Aks 55 Zavrsio 2:09:10 + 0:51:39
218 Krešimir Klarić Individual DNF 1:03:14 - -
240 Sebastian Bauman KJD Bol DNF 0:47:17 - -
212 Ante Perica BK Aks DNF 0:44:38 - -
215 Ante Soža BK Primošten DNF 0:58:21 - -
30-40
1. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:17:29
2. 303 Nikola Svilan BK Kairos 200 Zavrsio 1:21:57 + 0:04:27
3. 368 Marin Zorica BBK Pakoštane 160 Zavrsio 1:23:05 + 0:05:36
4. 327 Goran Bošković BK Konavle 150 Zavrsio 1:24:28 + 0:06:58
5. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:24:59 + 0:07:29
6. 360 Karlo Crvarić BK Marjan 130 Zavrsio 1:27:30 + 0:10:00
7. 345 Nikola Knežević BBK Orlov krug 120 Zavrsio 1:27:31 + 0:10:01
8. 302 Leo Baleta BK Aks 110 Zavrsio 1:28:02 + 0:10:32
9. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:28:24 + 0:10:54
10. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:29:49 + 0:12:19
11. 315 Jurica Rakić BBK Orlov krug 80 Zavrsio 1:29:58 + 0:12:28
12. 363 Tomislav Staničić Individual 75 Zavrsio 1:33:43 + 0:16:13
13. 376 Marin Šušić Individual 70 Zavrsio 1:34:37 + 0:17:07
14. 381 Ozren Cmrečnjak BK Kairos 65 Zavrsio 1:34:56 + 0:17:26
15. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 60 Zavrsio 1:35:43 + 0:18:13
16. 330 Ante Bogdan BK Primošten 55 Zavrsio 1:37:19 + 0:19:50
17. 306 Mile Matić BK Fortica 50 Zavrsio 1:37:27 + 0:19:57
18. 383 Krste Kursar Individual 45 Zavrsio 1:38:55 + 0:21:25
19. 378 Ivan Špinjača Individual 40 Zavrsio 1:39:31 + 0:22:01
20. 357 Marin Radić BK Kairos 35 Zavrsio 1:40:01 + 0:22:31
21. 355 Goran Erceg BK Livno 30 Zavrsio 1:40:24 + 0:22:54
22. 359 Filip Cvrlje BK Kairos 25 Zavrsio 1:40:39 + 0:23:09
23. 332 Joško Jurin BK Primošten 20 Zavrsio 1:41:17 + 0:23:47
24. 373 Mario Matulović BK Kairos 15 Zavrsio 1:41:20 + 0:23:50
25. 314 Šime Bolić BK Posedarje 10 Zavrsio 1:42:52 + 0:25:22
26. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros Zavrsio 1:44:42 + 0:27:12
27. 317 Ivica Babačić BK Primošten Zavrsio 1:44:51 + 0:27:21
28. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane Zavrsio 1:44:55 + 0:27:25
29. 394 Ivica Nemčić Individual Zavrsio 1:45:00 + 0:27:30
30. 343 Ivan Plenča BK Faust Vrančić Zavrsio 1:46:01 + 0:28:31
31. 375 Tomislav Bilać BK Aks Zavrsio 1:46:55 + 0:29:26
32. 318 Dalibor Talajić BK Metković Zavrsio 1:47:01 + 0:29:31
33. 307 Nikola Juričević BK Posedarje Zavrsio 1:47:39 + 0:30:09
34. 304 Ivan Brala BK Posedarje Zavrsio 1:52:27 + 0:34:57
35. 312 Davor Morožin BBK Pakoštane Zavrsio 1:56:37 + 0:39:07
36. 364 Toni Studeny Individual Zavrsio 1:59:26 + 0:41:56
37. 333 Kristijan Miletić BK Aks Zavrsio 1:59:46 + 0:42:17
38. 353 Dario Orlović BK Aks Zavrsio 1:59:48 + 0:42:18
39. 358 Jakov Lopatni BBK Orlov krug Zavrsio 2:07:52 + 0:50:22
40. 308 Šime Baraba BK Posedarje Zavrsio 2:13:51 + 0:56:21
41. 389 Željko Krajcar Individual Zavrsio 2:14:23 + 0:56:53
396 Boro Radić BK Adrion Oros DNF - - - -
346 Kristijan Grabić BBK Orlov krug DNF 0:49:09 - -
395 Nikola Birin BBK Orlov krug DNF - - - -
371 Ivan Cukrov BBK Orlov krug DNF 0:53:08 - -
351 Hrvoje Marinčić Individual DNF 0:59:02 - -
393 Bojan Karanović BK Faust Vrančić DNF - - - -
392 Ante Radić BK Zadar DNF - - - -
328 Damir Aljinović BBK Pakoštane DNF 1:12:30 - -
319 Andreas Dominiković BK Metković Prijavljen - - - -
335 Mirko Božić BBK Faros Prijavljen - - - -
366 Luka Mratović Individual Prijavljen - - - -
40-50
1. 474 Jorgen Huybrechts BK Kairos 250 Zavrsio 1:18:00
2. 400 Antonio Barišić BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:22:53 + 0:04:53
3. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:23:05 + 0:05:05
4. 416 Damir Senečić BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 1:24:01 + 0:06:01
5. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 140 Zavrsio 1:24:59 + 0:06:59
6. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 130 Zavrsio 1:26:11 + 0:08:11
7. 475 Teo Beus BK Makarska 120 Zavrsio 1:26:52 + 0:08:52
8. 464 Goran Smolić BK Krka - Skradin 110 Zavrsio 1:27:27 + 0:09:27
9. 469 Josip Pelajić BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:27:39 + 0:09:39
10. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 90 Zavrsio 1:28:22 + 0:10:22
11. 473 Rajko Novak Calcit Bike Team 80 Zavrsio 1:29:49 + 0:11:49
12. 442 Martin Prelas BK Kamešnica 75 Zavrsio 1:29:50 + 0:11:50
13. 458 Robert Buterin BK Posedarje 70 Zavrsio 1:29:51 + 0:11:51
14. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 65 Zavrsio 1:32:58 + 0:14:58
15. 468 Romeo Fantina Individual 60 Zavrsio 1:35:52 + 0:17:52
16. 472 Mario Kušar BK Konavle 55 Zavrsio 1:36:14 + 0:18:14
17. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić 50 Zavrsio 1:36:55 + 0:18:55
18. 428 Pavle Novak BK Fortica 45 Zavrsio 1:38:56 + 0:20:56
19. 452 Ante Babić Individual 40 Zavrsio 1:39:37 + 0:21:37
20. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 35 Zavrsio 1:39:44 + 0:21:44
21. 438 Gordan Periša BK Fortica 30 Zavrsio 1:40:17 + 0:22:17
22. 441 Marin Perković BK Konavle 25 Zavrsio 1:41:19 + 0:23:19
23. 450 Marko Leković BBK Orlov krug 20 Zavrsio 1:43:11 + 0:25:11
24. 421 Mario Ilinčić BBK Orlov krug 15 Zavrsio 1:45:40 + 0:27:40
25. 439 Krešimir Bilić BK Fortica 10 Zavrsio 1:46:49 + 0:28:49
26. 402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane Zavrsio 1:48:04 + 0:30:04
27. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane Zavrsio 1:48:20 + 0:30:20
28. 406 Nikica Teofilov BK Posedarje Zavrsio 1:48:31 + 0:30:31
29. 409 Mirko Bura BK Faust Vrančić Zavrsio 1:49:34 + 0:31:34
30. 430 Oliver Bura BK Krka - Skradin Zavrsio 2:02:54 + 0:44:54
31. 410 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica Zavrsio 2:06:19 + 0:48:19
32. 444 Damir Drašković Individual Zavrsio 2:15:47 + 0:57:47
411 Marko Barbin Individual DNS - - - -
405 Siniša Radulović BBK Orlov krug DNF 1:24:18 - -
419 Denis Čala BK Faust Vrančić DNF 1:17:10 - -
408 Željko Barešić BBK Pakoštane DNF 0:55:04 - -
476 Jerko Žunić BK Kairos DNF - - - -
413 Mate Rajčić BK Krka - Skradin DNF 1:09:06 - -
418 Damir Španić Individual Prijavljen - - - -
414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
436 Gordan Kersin Individual Prijavljen - - - -
50+
1. 532 Zoran Čosić BK Konavle 250 Zavrsio 1:32:00
2. 521 Dragutin Petković BK Konavle 200 Zavrsio 1:33:16 + 0:01:16
3. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 160 Zavrsio 1:36:06 + 0:04:06
4. 537 Nenad Okmažić BK Makarska 150 Zavrsio 1:37:13 + 0:05:13
5. 507 Luka Volarević BK Metković 140 Zavrsio 1:37:55 + 0:05:55
6. 518 Zoran Teur Individual 130 Zavrsio 1:38:50 + 0:06:50
7. 525 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 1:39:53 + 0:07:53
8. 510 Srđa Uzelac BBK Faros 110 Zavrsio 1:40:38 + 0:08:38
9. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:43:36 + 0:11:36
10. 502 Goran Grbelja BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:44:00 + 0:12:00
11. 527 Veljko Magdalenić BK Ciklus 80 Zavrsio 1:51:33 + 0:19:33
12. 516 Vinko Rubinjoni BK Kairos 75 Zavrsio 1:54:20 + 0:22:20
13. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 70 Zavrsio 1:55:51 + 0:23:51
14. 534 Mario Kos BK Konavle 65 Zavrsio 1:59:03 + 0:27:03
15. 504 Davorin Ivanušić BK Kamešnica 60 Zavrsio 2:04:39 + 0:32:39
16. 506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 55 Zavrsio 2:04:54 + 0:32:54
17. 522 Ivan Ursić BK Makarska 50 Zavrsio 2:08:07 + 0:36:07
18. 533 Krunoslav Barišić Individual 45 Zavrsio 2:08:42 + 0:36:42
538 Zoran Perić BK Kairos DNF 1:03:42 - -
511 Saša Nikić BBK Faros DNF 0:58:07 - -
513 Denis Cvjetković BBK Faros DNF - - - -
535 Stanko Dževlan BK Metković DNF - - - -
536 Laslo Štanjo Individual Prijavljen - - - -