XCZLD 2017-2018

3. kolo, 1. MTB maraton "Posedarje 2017"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (142)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 250 Zavrsio 0:55:41
2. 601 Nikolina Samirić BK Aks 200 Zavrsio 0:57:06 + 0:01:25
3. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 160 Zavrsio 0:59:03 + 0:03:22
4. 603 Tina Papić BK Kairos 150 Zavrsio 1:00:14 + 0:04:32
5. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:07:36 + 0:11:55
6. 602 Silvija Orlović BK Aks 130 Zavrsio 1:20:51 + 0:25:09
7. 622 Anica Perić BK Kairos 120 Zavrsio 1:21:38 + 0:25:57
8. 623 Ema Žaja BK Primošten 110 Zavrsio 1:29:39 + 0:33:57
9. 611 Luciana Periša BK Fortica 100 Zavrsio 1:46:15 + 0:50:34
625 Anamarija Kazija BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
624 Aurora Livačić BK Timun Prijavljen - - - -
604 Maja Morožin BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
U16
1. 8 Boris Laco BK Kamešnica 250 Zavrsio 0:48:17
2. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 0:49:20 + 0:01:02
3. 58 Bruno Paškalin BK Fortica 160 Zavrsio 0:51:06 + 0:02:48
4. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 150 Zavrsio 0:54:43 + 0:06:25
5. 29 Marino Grbac BBK Orlov krug 140 Zavrsio 0:54:44 + 0:06:26
6. 23 Matija Doljanin BK Posedarje 130 Zavrsio 0:56:12 + 0:07:54
7. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 0:58:44 + 0:10:26
8. 25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica 110 Zavrsio 1:13:09 + 0:24:51
9. 14 Josip Juras BK Fortica 100 Zavrsio 1:36:56 + 0:48:39
10. 3 Marko Talajić BK Metković 90 Zavrsio 1:46:54 + 0:58:36
27 Josip Marković BK Kamešnica DNF - - - -
28 Patrik Buterin BK Posedarje DNF - - - -
16-20
1. 107 Kristijan Budimir BK Meridiana Kamen Team 250 Zavrsio 1:11:40
2. 114 Lovro Matek BK Zadar 200 Zavrsio 1:11:44 + 0:00:03
3. 101 Matija Pavlović BBK Pakoštane 160 Zavrsio 1:23:41 + 0:12:01
4. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 1:25:46 + 0:14:05
5. 102 Matija Orlović BK Aks 140 Zavrsio 1:26:44 + 0:15:03
6. 120 Toni Marić BK Barkan 130 Zavrsio 1:33:18 + 0:21:38
7. 115 Mario Radnić BK Kamešnica 120 Zavrsio 1:33:46 + 0:22:06
8. 121 Roko Brala Individual 110 Zavrsio 1:55:37 + 0:43:56
122 Jure Magaš BK Posedarje DNF - - - -
20-30
1. 200 Carlo Petković BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:12:17
2. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:17:05 + 0:04:48
3. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 160 Zavrsio 1:17:13 + 0:04:56
4. 228 Davor Krezić Individual 150 Zavrsio 1:19:33 + 0:07:15
5. 229 Frane Drpić BK Timun 140 Zavrsio 1:26:44 + 0:14:27
6. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 130 Zavrsio 1:27:32 + 0:15:15
7. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:27:57 + 0:15:39
8. 242 Dominik Dragičević BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:29:13 + 0:16:56
9. 247 Antonio Hodak Individual 100 Zavrsio 1:32:09 + 0:19:52
10. 233 Luka Jonić BK Aks 90 Zavrsio 1:36:58 + 0:24:40
11. 222 Pero Primorac BK Metković 80 Zavrsio 1:37:26 + 0:25:09
12. 209 Tino Bašić BK Kamešnica 75 Zavrsio 1:39:35 + 0:27:17
13. 243 Bruno Rudić BK Macaklin 70 Zavrsio 1:41:35 + 0:29:18
14. 206 Ante Tomić BBK Pakoštane 65 Zavrsio 1:46:57 + 0:34:40
15. 225 Jere Budimir BK Faust Vrančić 60 Zavrsio 1:48:49 + 0:36:32
16. 223 Krešimir Jozipović BK Faust Vrančić 55 Zavrsio 1:54:38 + 0:42:21
17. 246 Luka Basa Individual 50 Zavrsio 2:02:14 + 0:49:57
18. 245 Alen Marić BK Barkan 45 Zavrsio 2:07:24 + 0:55:07
19. 248 Antonio Sabljak Individual 40 Zavrsio 2:18:17 + 1:06:00
224 Toni Gović BK Faust Vrančić DNF - - - -
244 Nikola Vrbanc Individual Prijavljen - - - -
239 Frane Babić Individual Prijavljen - - - -
232 Ivan Adžić BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
30-40
1. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:11:46
2. 303 Nikola Svilan BK Kairos 200 Zavrsio 1:15:27 + 0:03:41
3. 318 Dalibor Talajić BK Metković 160 Zavrsio 1:18:13 + 0:06:26
4. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:20:38 + 0:08:52
5. 397 Luka Šopić Individual 140 Zavrsio 1:21:01 + 0:09:15
6. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:22:39 + 0:10:53
7. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 120 Zavrsio 1:23:29 + 0:11:43
8. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:23:43 + 0:11:56
9. 349 Marin Pejdo BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:23:48 + 0:12:02
10. 363 Tomislav Staničić Individual 90 Zavrsio 1:26:26 + 0:14:40
11. 334 Ante Marić BK Faust Vrančić 80 Zavrsio 1:26:43 + 0:14:56
12. 3303 Jurica Fuštin BK Primošten 75 Zavrsio 1:26:57 + 0:15:10
13. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 70 Zavrsio 1:28:10 + 0:16:24
14. 3302 Ante Šarlija BBK Orlov krug 65 Zavrsio 1:28:21 + 0:16:35
15. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 60 Zavrsio 1:28:46 + 0:17:00
16. 384 Dalibor Golić BK Posedarje 55 Zavrsio 1:28:47 + 0:17:01
17. 308 Šime Baraba BK Posedarje 50 Zavrsio 1:30:01 + 0:18:14
18. 328 Damir Aljinović BBK Pakoštane 45 Zavrsio 1:30:41 + 0:18:55
19. 383 Krste Kursar Individual 40 Zavrsio 1:32:11 + 0:20:25
20. 332 Joško Jurin BK Primošten 35 Zavrsio 1:34:38 + 0:22:51
21. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros 30 Zavrsio 1:36:37 + 0:24:51
22. 373 Mario Matulović BK Kairos 25 Zavrsio 1:36:50 + 0:25:04
23. 313 Vladimir Budim BK Posedarje 20 Zavrsio 1:38:22 + 0:26:36
24. 375 Tomislav Bilać BK Aks 15 Zavrsio 1:38:39 + 0:26:52
25. 317 Ivica Babačić BK Primošten 10 Zavrsio 1:40:28 + 0:28:42
26. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane Zavrsio 1:42:37 + 0:30:51
27. 319 Andreas Dominiković BK Metković Zavrsio 1:44:02 + 0:32:16
28. 311 Melvin Barešić BBK Pakoštane Zavrsio 1:50:54 + 0:39:07
29. 312 Davor Morožin BBK Pakoštane Zavrsio 1:57:51 + 0:46:05
30. 361 Damjan Berket Individual Zavrsio 2:00:18 + 0:48:31
31. 3305 Kristijan Basa Individual Zavrsio 2:03:04 + 0:51:18
32. 3301 Krešimir Laštro Individual Zavrsio 2:11:00 + 0:59:14
372 Marko Zovko BK Metković DSQ 1:46:55 - -
389 Željko Krajcar Individual DNF - - - -
302 Leo Baleta BK Aks DNF - - - -
355 Goran Erceg BK Livno Prijavljen - - - -
3304 Nikola Bašić BK Kamešnica Prijavljen - - - -
305 Igor Malnar BK Posedarje Prijavljen - - - -
304 Ivan Brala BK Posedarje Prijavljen - - - -
359 Filip Cvrlje BK Kairos Prijavljen - - - -
399 Tomislav Dominis BK Posedarje Prijavljen - - - -
40-50
1. 474 Jorgen Huybrechts BK Kairos 250 Zavrsio 1:09:19
2. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:15:25 + 0:06:06
3. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:17:18 + 0:07:58
4. 400 Antonio Barišić BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:18:03 + 0:08:43
5. 416 Damir Senečić BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 1:19:37 + 0:10:18
6. 417 Dragan Nevistić BK Kairos 130 Zavrsio 1:21:18 + 0:11:59
7. 469 Josip Pelajić BBK Orlov krug 120 Zavrsio 1:22:35 + 0:13:16
8. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:23:42 + 0:14:22
9. 458 Robert Buterin BK Posedarje 100 Zavrsio 1:25:14 + 0:15:54
10. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:26:40 + 0:17:21
11. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić 80 Zavrsio 1:27:34 + 0:18:15
12. 414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 75 Zavrsio 1:31:33 + 0:22:14
13. 403 Kristijan Friganović Individual 70 Zavrsio 1:34:59 + 0:25:40
14. 438 Gordan Periša BK Fortica 65 Zavrsio 1:36:14 + 0:26:55
15. 406 Nikica Teofilov BK Posedarje 60 Zavrsio 1:36:52 + 0:27:32
16. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 55 Zavrsio 1:36:55 + 0:27:36
17. 428 Pavle Novak BK Fortica 50 Zavrsio 1:37:29 + 0:28:10
18. 409 Mirko Bura BK Faust Vrančić 45 Zavrsio 1:43:41 + 0:34:22
19. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 40 Zavrsio 1:44:02 + 0:34:42
20. 439 Krešimir Bilić BK Fortica 35 Zavrsio 1:44:44 + 0:35:25
21. 402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane 30 Zavrsio 1:46:57 + 0:37:37
22. 480 Ivan Magaš Individual 25 Zavrsio 1:50:37 + 0:41:17
23. 427 Miro Jaman BK Zadar 20 Zavrsio 1:53:25 + 0:44:06
24. 478 Filip Sinovčić BK Timun 15 Zavrsio 1:57:54 + 0:48:34
25. 411 Marko Barbin Individual 10 Zavrsio 2:10:39 + 1:01:19
450 Marko Leković BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
464 Goran Smolić BK Krka - Skradin Prijavljen - - - -
453 Ivica Mesarić BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
477 Ivan Pancirov BK Primošten Prijavljen - - - -
430 Oliver Bura BK Krka - Skradin Prijavljen - - - -
50+
1. 521 Dragutin Petković BK Konavle 250 Zavrsio 1:26:46
2. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 200 Zavrsio 1:29:13 + 0:02:26
3. 507 Luka Volarević BK Metković 160 Zavrsio 1:33:43 + 0:06:57
4. 512 Goran Vučica BBK Faros 150 Zavrsio 1:34:31 + 0:07:45
5. 502 Goran Grbelja BBK Orlov krug 140 Zavrsio 1:36:33 + 0:09:46
6. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 130 Zavrsio 1:36:40 + 0:09:53
7. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:37:10 + 0:10:24
8. 511 Saša Nikić BBK Faros 110 Zavrsio 1:37:36 + 0:10:49
9. 538 Zoran Perić BK Kairos 100 Zavrsio 1:38:18 + 0:11:32
10. 510 Srđa Uzelac BBK Faros 90 Zavrsio 1:38:52 + 0:12:06
11. 527 Veljko Magdalenić BK Ciklus 80 Zavrsio 1:40:31 + 0:13:45
12. 509 Vibor Kos Individual 75 Zavrsio 1:41:55 + 0:15:09
13. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 70 Zavrsio 1:55:30 + 0:28:44
14. 506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 65 Zavrsio 2:08:51 + 0:42:04
15. 515 Djura Tot BK Faust Vrančić 60 Zavrsio 2:12:27 + 0:45:40