XCZLD 2017-2018

4. kolo, 2. MTB maraton "Uhvati Kairosa"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (132)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 619 Maja Perinović BK Zadar 250 Zavrsio 0:46:15
2. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 0:47:01 + 0:00:45
3. 627 Kristin Walters BK Marjan 160 Zavrsio 0:49:55 + 0:03:39
4. 601 Nikolina Samirić BK Aks 150 Zavrsio 0:52:29 + 0:06:14
5. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 140 Zavrsio 0:58:16 + 0:12:01
6. 602 Silvija Orlović BK Aks 130 Zavrsio 1:04:21 + 0:18:06
7. 626 Yvonne Richter Škiljić BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:07:56 + 0:21:41
8. 623 Ema Žaja BK Primošten 110 Zavrsio 1:14:36 + 0:28:20
9. 611 Luciana Periša BK Fortica 100 Zavrsio 1:24:56 + 0:38:41
10. 610 Žana Živaljić BK Primošten 90 Zavrsio 1:36:26 + 0:50:10
606 Marina Kazija BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
U16
1. 5 Bruno Paškalin BK Fortica 250 Zavrsio 0:40:45
2. 29 Marino Grbac BBK Orlov krug 200 Zavrsio 0:40:57 + 0:00:11
3. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 160 Zavrsio 0:42:29 + 0:01:43
4. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 150 Zavrsio 0:43:30 + 0:02:44
5. 8 Boris Laco BK Kamešnica 140 Zavrsio 0:44:54 + 0:04:09
6. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 130 Zavrsio 0:49:04 + 0:08:18
7. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 0:51:15 + 0:10:29
8. 30 Ante Cvitković BK Vlaji Sinj 110 Zavrsio 0:56:26 + 0:15:40
9. 25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica 100 Zavrsio 1:01:52 + 0:21:06
10. 28 Patrik Buterin BK Posedarje 90 Zavrsio 1:18:34 + 0:37:48
11. 27 Josip Marković BK Kamešnica 80 Zavrsio 1:43:50 + 1:03:04
12. 3 Marko Talajić BK Metković 75 Zavrsio 1:49:13 + 1:08:28
16-20
1. 119 Ivan Širić BK Mostar 250 Zavrsio 1:11:51
2. 114 Lovro Matek BK Zadar 200 Zavrsio 1:15:57 + 0:04:05
3. 107 Kristijan Budimir BK Fortica 160 Zavrsio 1:20:43 + 0:08:51
4. 106 Ivan Deronja BK Livno 150 Zavrsio 1:24:01 + 0:12:09
5. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 1:25:43 + 0:13:51
6. 103 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 130 Zavrsio 1:28:29 + 0:16:37
7. 115 Mario Radnić BK Kamešnica 120 Zavrsio 1:45:26 + 0:33:34
8. 117 Oliver Juričin BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:45:37 + 0:33:46
102 Matija Orlović BK Aks DNF 0:44:52 - -
20-30
1. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 250 Zavrsio 1:20:06
2. 228 Davor Krezić Individual 200 Zavrsio 1:20:23 + 0:00:17
3. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 160 Zavrsio 1:27:11 + 0:07:05
4. 205 Antonio Vidović BK Primošten 150 Zavrsio 1:29:46 + 0:09:39
5. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:40:40 + 0:20:34
6. 222 Pero Primorac BK Metković 130 Zavrsio 1:40:53 + 0:20:46
7. 212 Ante Perica BK Aks 120 Zavrsio 1:40:59 + 0:20:53
8. 242 Dominik Dragičević BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:44:03 + 0:23:57
9. 202 Ivan Brčić BK Aks 100 Zavrsio 1:44:33 + 0:24:27
10. 235 Miro Vulin BK Aks 90 Zavrsio 2:13:43 + 0:53:37
251 Toni Stojanov Individual DNF 0:38:25 - -
225 Jere Budimir BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
223 Krešimir Jozipović BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
233 Luka Jonić BK Aks Prijavljen - - - -
30-40
1. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:12:50
2. 327 Goran Bošković BK Konavle 200 Zavrsio 1:19:45 + 0:06:54
3. 367 Toni Odak BK Široki 160 Zavrsio 1:19:46 + 0:06:56
4. 3309 Mijo Bebić BK Marjan 150 Zavrsio 1:20:03 + 0:07:13
5. 302 Leo Baleta BK Aks 140 Zavrsio 1:20:55 + 0:08:05
6. 318 Dalibor Talajić BK Metković 130 Zavrsio 1:21:23 + 0:08:32
7. 337 Toni Zorić BK Mostar 120 Zavrsio 1:21:37 + 0:08:47
8. 368 Marin Zorica BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:21:37 + 0:08:47
9. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:23:29 + 0:10:38
10. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:24:17 + 0:11:27
11. 355 Goran Erceg BK Livno 80 Zavrsio 1:26:27 + 0:13:37
12. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 75 Zavrsio 1:27:09 + 0:14:19
13. 366 Luka Mratović Individual 70 Zavrsio 1:27:35 + 0:14:45
14. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 65 Zavrsio 1:28:44 + 0:15:54
15. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 60 Zavrsio 1:36:07 + 0:23:17
16. 357 Marin Radić BK Kairos 55 Zavrsio 1:36:38 + 0:23:48
17. 373 Mario Matulović BK Kairos 50 Zavrsio 1:37:18 + 0:24:28
18. 308 Šime Baraba BK Posedarje 45 Zavrsio 1:37:24 + 0:24:34
19. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane 40 Zavrsio 1:37:26 + 0:24:36
20. 328 Damir Aljinović BBK Pakoštane 35 Zavrsio 1:40:11 + 0:27:21
21. 383 Krste Kursar Individual 30 Zavrsio 1:40:16 + 0:27:26
22. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros 25 Zavrsio 1:44:01 + 0:31:11
23. 375 Tomislav Bilać BK Aks 20 Zavrsio 1:44:31 + 0:31:41
24. 3308 Boris Bakotić Individual 15 Zavrsio 1:46:49 + 0:33:59
25. 319 Andreas Dominiković BK Metković 10 Zavrsio 1:52:49 + 0:39:59
26. 313 Vladimir Budim BK Posedarje Zavrsio 1:54:33 + 0:41:42
27. 304 Ivan Brala BK Posedarje Zavrsio 1:55:52 + 0:43:01
28. 351 Hrvoje Marinčić Individual Zavrsio 2:04:17 + 0:51:27
29. 3306 Mirko Luburić BK Ljubuški Zavrsio 2:04:47 + 0:51:57
30. 389 Željko Krajcar Individual Zavrsio 2:05:44 + 0:52:54
31. 361 Damjan Berket Individual Zavrsio 2:13:22 + 1:00:31
332 Joško Jurin BK Primošten DSQ 1:39:59 - -
363 Tomislav Staničić Individual DNF 1:00:17 - -
311 Melvin Barešić BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
396 Boro Radić BK Adrion Oros Prijavljen - - - -
3307 Marko Moranduzzo Individual Prijavljen - - - -
323 Darijan Jović BK Metković Prijavljen - - - -
40-50
1. 474 Jorgen Huybrechts BK Kairos 250 Zavrsio 1:13:07
2. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:19:31 + 0:06:23
3. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 160 Zavrsio 1:19:45 + 0:06:38
4. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 150 Zavrsio 1:20:41 + 0:07:34
5. 417 Dragan Nevistić BK Kairos 140 Zavrsio 1:21:13 + 0:08:06
6. 469 Josip Pelajić BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:24:16 + 0:11:09
7. 416 Damir Senečić BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 1:25:27 + 0:12:20
8. 483 Igor Mandušić BK Fortica 110 Zavrsio 1:27:22 + 0:14:15
9. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:29:27 + 0:16:20
10. 458 Robert Buterin BK Posedarje 90 Zavrsio 1:29:54 + 0:16:46
11. 447 Marko Barać BK Kairos 80 Zavrsio 1:30:20 + 0:17:13
12. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 75 Zavrsio 1:32:37 + 0:19:30
13. 414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 70 Zavrsio 1:32:44 + 0:19:37
14. 468 Romeo Fantina Individual 65 Zavrsio 1:34:23 + 0:21:16
15. 438 Gordan Periša BK Fortica 60 Zavrsio 1:42:57 + 0:29:50
16. 406 Nikica Teofilov BK Posedarje 55 Zavrsio 1:43:38 + 0:30:30
17. 409 Mirko Bura BK Faust Vrančić 50 Zavrsio 1:44:09 + 0:31:02
18. 413 Mate Rajčić BBK Orlov krug 45 Zavrsio 1:47:00 + 0:33:53
19. 441 Marin Perković BK Konavle 40 Zavrsio 1:53:33 + 0:40:26
20. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 35 Zavrsio 1:53:58 + 0:40:50
21. 419 Denis Čala BK Faust Vrančić 30 Zavrsio 2:07:27 + 0:54:20
22. 411 Marko Barbin Individual 25 Zavrsio 2:10:16 + 0:57:08
23. 478 Filip Sinovčić BK Timun 20 Zavrsio 2:10:37 + 0:57:29
24. 440 Matko Medak BK Metković 15 Zavrsio 2:16:05 + 1:02:58
459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić DNS - - - -
444 Damir Drašković Individual DNF 1:20:22 - -
477 Ivan Pancirov BK Primošten DNF 1:08:27 - -
430 Oliver Bura Individual DNF 1:04:04 - -
482 Ivan Širić BK Mostar DNF 0:54:06 - -
464 Goran Smolić BK Krka - Skradin DNF 0:45:11 - -
405 Siniša Radulović BBK Orlov krug DNF 0:39:49 - -
484 Goran Erak Individual DNF 1:10:04 - -
421 Mario Ilinčić BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
50+
1. 519 Dragan Peručić BK Konavle 250 Zavrsio 1:30:09
2. 532 Zoran Čosić BK Konavle 200 Zavrsio 1:30:11 + 0:00:02
3. 512 Goran Vučica BBK Faros* 160 Zavrsio 1:35:09 + 0:04:59
4. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:38:24 + 0:08:14
5. 507 Luka Volarević BK Metković 140 Zavrsio 1:38:37 + 0:08:27
6. 513 Denis Cvjetković BBK Faros* 130 Zavrsio 1:39:51 + 0:09:41
7. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:40:27 + 0:10:17
8. 538 Zoran Perić BK Kairos 110 Zavrsio 1:41:32 + 0:11:23
9. 502 Goran Grbelja BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:43:54 + 0:13:44
10. 521 Dragutin Petković BK Konavle 90 Zavrsio 1:46:57 + 0:16:48
11. 527 Veljko Magdalenić BK Ciklus 80 Zavrsio 1:47:41 + 0:17:31
12. 509 Vibor Kos Individual 75 Zavrsio 1:48:54 + 0:18:45
13. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 70 Zavrsio 2:10:26 + 0:40:17
14. 506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 65 Zavrsio 2:10:48 + 0:40:38
515 Djura Tot BK Faust Vrančić DNF 1:03:44 - -