XCZLD 2017-2018

5. kolo, XCM Barone 2017

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (167)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 600 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 250 Zavrsio 1:21:50
2. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 1:33:04 + 0:11:14
3. 603 Tina Papić BK Kairos 160 Zavrsio 1:40:13 + 0:18:23
4. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:41:13 + 0:19:23
5. 601 Nikolina Samirić BK Aks 140 Zavrsio 1:43:50 + 0:22:00
6. 613 Tanja Čondrić BK Konavle 130 Zavrsio 1:46:18 + 0:24:28
7. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:51:56 + 0:30:06
8. 626 Yvonne Richter Škiljić BBK Pakoštane 110 Zavrsio 2:00:10 + 0:38:20
9. 602 Silvija Orlović BK Aks 100 Zavrsio 2:00:13 + 0:38:23
10. 623 Ema Žaja BK Primošten 90 Zavrsio 2:25:39 + 1:03:49
11. 625 Anamarija Kazija BBK Pakoštane 80 Zavrsio 2:27:20 + 1:05:30
611 Luciana Periša BK Fortica Prijavljen - - - -
U16
1. 58 Bruno Paškalin BK Fortica 250 Zavrsio 1:18:42
2. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:19:25 + 0:00:42
3. 8 Boris Laco BK Kamešnica 160 Zavrsio 1:20:24 + 0:01:42
4. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:21:02 + 0:02:19
5. 14 Josip Juras BK Fortica 140 Zavrsio 1:27:24 + 0:08:41
6. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:28:21 + 0:09:38
7. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 1:32:31 + 0:13:49
8. 17 Ante Klarić BBK Orlov krug 110 Zavrsio 1:45:37 + 0:26:55
9. 57 Ante Cvitković BK Vlaji Sinj 100 Zavrsio 1:59:27 + 0:40:44
10. 25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica 90 Zavrsio 2:10:02 + 0:51:19
11. 31 Lovre Vučenović BK Faust Vrančić 80 Zavrsio 2:25:27 + 1:06:44
12. 3 Marko Talajić BK Metković 75 Zavrsio 2:45:15 + 1:26:32
29 Marino Grbac BBK Orlov krug DNF 0:54:32 - -
27 Josip Marković BK Kamešnica DNF - - - -
16-20
1. 105 Roko Fržop BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:03:46
2. 107 Kristijan Budimir BK Meridiana Kamen Team 200 Zavrsio 1:07:09 + 0:03:22
3. 114 Lovro Matek BK Zadar 160 Zavrsio 1:13:15 + 0:09:29
4. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 1:16:29 + 0:12:43
5. 111 Nemanja Maksimović BK Summit 140 Zavrsio 1:17:25 + 0:13:39
6. 106 Ivan Deronja BK Livno 130 Zavrsio 1:23:58 + 0:20:12
7. 103 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 120 Zavrsio 1:24:46 + 0:20:59
8. 101 Matija Pavlović BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:26:46 + 0:23:00
9. 123 David Maličević BK Summit 100 Zavrsio 1:41:11 + 0:37:25
10. 109 Stipe Latin BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:52:56 + 0:49:09
11. 113 Nebojša Prošić BK Summit 80 Zavrsio 1:54:33 + 0:50:46
115 Mario Radnić BK Kamešnica DNF - - - -
20-30
1. 237 Antonio Barać BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:10:10
2. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:11:57 + 0:01:46
3. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 160 Zavrsio 1:12:17 + 0:02:06
4. 228 Davor Krezić Individual 150 Zavrsio 1:13:59 + 0:03:49
5. 268 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 140 Zavrsio 1:17:24 + 0:07:14
6. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 130 Zavrsio 1:20:56 + 0:10:45
7. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:21:56 + 0:11:46
8. 212 Ante Perica BK Aks 110 Zavrsio 1:22:22 + 0:12:11
9. 255 Stipe Palinić BBK Orlov krug 100 Zavrsio 1:22:38 + 0:12:28
10. 205 Antonio Vidović BK Primošten 90 Zavrsio 1:22:54 + 0:12:44
11. 242 Dominik Dragičević BBK Pakoštane 80 Zavrsio 1:24:50 + 0:14:40
12. 229 Frane Drpić BK Timun 75 Zavrsio 1:28:12 + 0:18:02
13. 207 Josip Toljan BBK Orlov krug 70 Zavrsio 1:30:07 + 0:19:57
14. 222 Pero Primorac BK Metković 65 Zavrsio 1:31:58 + 0:21:48
15. 202 Ivan Brčić BK Aks 60 Zavrsio 1:33:21 + 0:23:11
16. 253 Filip Bolanča BK Primošten 55 Zavrsio 1:37:16 + 0:27:06
17. 252 Josip Škugor Individual 50 Zavrsio 1:38:16 + 0:28:06
18. 220 Ivan Banović BK Konavle 45 Zavrsio 1:39:15 + 0:29:04
19. 224 Toni Gović BK Faust Vrančić 40 Zavrsio 1:43:11 + 0:33:01
20. 215 Ante Soža BK Primošten 35 Zavrsio 1:45:45 + 0:35:35
21. 235 Miro Vulin BK Aks 30 Zavrsio 1:46:36 + 0:36:26
22. 211 Mario Guteša BK Aks 25 Zavrsio 1:47:44 + 0:37:34
23. 225 Jere Budimir BK Faust Vrančić 20 Zavrsio 1:49:17 + 0:39:07
24. 223 Krešimir Jozipović BK Faust Vrančić 15 Zavrsio 1:59:41 + 0:49:31
232 Ivan Adžić BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
254 Ferhad Delanović BBK Daj krug Prijavljen - - - -
233 Luka Jonić BK Aks Prijavljen - - - -
219 Frane Iljadica BK Fortica Prijavljen - - - -
30-40
1. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:07:01
2. 3313 Ivan Brčić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:09:01 + 0:02:00
3. 348 Danijel Čogelja BK Fortica 160 Zavrsio 1:10:43 + 0:03:41
4. 303 Nikola Svilan BK Kairos 150 Zavrsio 1:11:50 + 0:04:48
5. 327 Goran Bošković BK Konavle 140 Zavrsio 1:12:41 + 0:05:39
6. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:13:23 + 0:06:22
7. 302 Leo Baleta BK Aks 120 Zavrsio 1:14:07 + 0:07:06
8. 368 Marin Zorica BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:14:45 + 0:07:44
9. 366 Luka Mratović Individual 100 Zavrsio 1:15:27 + 0:08:26
10. 397 Luka Šopić Individual 90 Zavrsio 1:16:11 + 0:09:09
11. 365 Dino Belakušić BK Fortica 80 Zavrsio 1:16:37 + 0:09:36
12. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 75 Zavrsio 1:16:38 + 0:09:37
13. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 70 Zavrsio 1:17:34 + 0:10:33
14. 345 Nikola Knežević BBK Orlov krug 65 Zavrsio 1:18:17 + 0:11:16
15. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 60 Zavrsio 1:19:38 + 0:12:36
16. 334 Ante Marić BK Faust Vrančić 55 Zavrsio 1:20:37 + 0:13:36
17. 3302 Ante Šarlija BBK Orlov krug 50 Zavrsio 1:21:36 + 0:14:35
18. 363 Tomislav Staničić Individual 45 Zavrsio 1:25:01 + 0:18:00
19. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane 40 Zavrsio 1:26:12 + 0:19:11
20. 3312 Joško Vrljičak BK Marjan 35 Zavrsio 1:26:33 + 0:19:32
21. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 30 Zavrsio 1:26:35 + 0:19:34
22. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 25 Zavrsio 1:27:29 + 0:20:28
23. 376 Marin Šušić Individual 20 Zavrsio 1:28:07 + 0:21:06
24. 377 Darko Vasić BK Summit 15 Zavrsio 1:28:49 + 0:21:48
25. 383 Krste Kursar Individual 10 Zavrsio 1:32:44 + 0:25:43
26. 373 Mario Matulović BK Kairos Zavrsio 1:33:17 + 0:26:16
27. 313 Vladimir Budim BK Posedarje Zavrsio 1:34:12 + 0:27:11
28. 3314 Ante Berlengi Individual Zavrsio 1:34:39 + 0:27:38
29. 375 Tomislav Bilać BK Aks Zavrsio 1:34:49 + 0:27:48
30. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros Zavrsio 1:35:08 + 0:28:07
31. 328 Damir Aljinović BBK Pakoštane Zavrsio 1:35:10 + 0:28:08
32. 378 Ivan Špinjača Individual Zavrsio 1:37:04 + 0:30:03
33. 319 Andreas Dominiković BK Metković Zavrsio 1:37:34 + 0:30:32
34. 369 Josip Đula BK Kamešnica Zavrsio 1:39:02 + 0:32:01
35. 308 Šime Baraba BK Posedarje Zavrsio 1:39:34 + 0:32:33
36. 343 Ivan Plenča BK Faust Vrančić Zavrsio 1:40:39 + 0:33:37
37. 3315 Tonko Rameša Individual Zavrsio 1:41:21 + 0:34:20
38. 311 Melvin Barešić BBK Pakoštane Zavrsio 1:41:56 + 0:34:55
39. 3316 Ivan Juran Individual Zavrsio 1:42:49 + 0:35:47
40. 304 Ivan Brala BK Posedarje Zavrsio 1:45:17 + 0:38:16
41. 361 Damjan Berket Individual Zavrsio 1:47:52 + 0:40:51
42. 351 Hrvoje Marinčić Individual Zavrsio 1:48:16 + 0:41:15
43. 333 Kristijan Miletić BK Aks Zavrsio 1:50:36 + 0:43:35
44. 3317 Mihovil Jerat Individual Zavrsio 1:52:30 + 0:45:29
45. 396 Boro Radić BK Adrion Oros Zavrsio 1:56:44 + 0:49:42
46. 316 Blaž Nižić BK Primošten Zavrsio 2:11:25 + 1:04:23
47. 318 Dalibor Talajić BK Metković Zavrsio 2:45:16 + 1:38:14
355 Goran Erceg BK Livno DNS - - - -
3318 Marko Maričić Individual DNF - - - -
358 Jakov Lopatni BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
398 Ivan Cigić BK Široki Prijavljen - - - -
3311 Goran Perica BK Fortica Prijavljen - - - -
3310 Ivica Vranković BK Fortica Prijavljen - - - -
367 Toni Odak BK Široki Prijavljen - - - -
40-50
1. 453 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:06:57
2. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:11:20 + 0:04:22
3. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 160 Zavrsio 1:12:08 + 0:05:10
4. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:12:25 + 0:05:27
5. 469 Josip Pelajić BBK Orlov krug 140 Zavrsio 1:14:05 + 0:07:08
6. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:16:54 + 0:09:56
7. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:17:29 + 0:10:32
8. 414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:21:04 + 0:14:06
9. 468 Romeo Fantina Individual 100 Zavrsio 1:25:11 + 0:18:13
10. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:26:09 + 0:19:11
11. 447 Marko Barać BK Kairos 80 Zavrsio 1:26:29 + 0:19:31
12. 438 Gordan Periša BK Fortica 75 Zavrsio 1:31:13 + 0:24:15
13. 441 Marin Perković BK Konavle 70 Zavrsio 1:32:22 + 0:25:24
14. 445 Ivica Prgin BK Fortica 65 Zavrsio 1:33:58 + 0:27:00
15. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 60 Zavrsio 1:34:00 + 0:27:03
16. 409 Mirko Bura BK Faust Vrančić 55 Zavrsio 1:35:46 + 0:28:48
17. 413 Mate Rajčić BK Krka - Skradin 50 Zavrsio 1:38:18 + 0:31:21
18. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 45 Zavrsio 1:38:34 + 0:31:37
19. 485 Mićo Klarić BBK Orlov krug 40 Zavrsio 1:41:36 + 0:34:38
20. 466 Tomislav Petković BBK Faros 35 Zavrsio 1:41:40 + 0:34:42
21. 429 Viktor Giljević BK Metković 30 Zavrsio 1:47:24 + 0:40:26
22. 477 Ivan Pancirov BK Primošten 25 Zavrsio 1:48:19 + 0:41:21
23. 403 Kristijan Friganović Individual 20 Zavrsio 1:51:50 + 0:44:52
24. 411 Marko Barbin Individual 15 Zavrsio 1:54:18 + 0:47:21
25. 419 Denis Čala BK Faust Vrančić 10 Zavrsio 1:55:04 + 0:48:06
26. 430 Oliver Bura BK Krka - Skradin Zavrsio 2:06:01 + 0:59:03
27. 486 Dario Bukvić BK Relaks Zavrsio 2:40:00 + 1:33:02
402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane DNS - - - -
417 Dragan Nevistić BK Kairos DNF - - - -
439 Krešimir Bilić BK Fortica Prijavljen - - - -
50+
1. 519 Dragan Peručić BK Konavle 250 Zavrsio 1:22:00
2. 521 Dragutin Petković BK Konavle 200 Zavrsio 1:22:05 + 0:00:04
3. 512 Goran Vučica BBK Faros 160 Zavrsio 1:30:20 + 0:08:20
4. 538 Zoran Perić BK Kairos 150 Zavrsio 1:31:07 + 0:09:06
5. 525 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 1:33:14 + 0:11:13
6. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 130 Zavrsio 1:34:19 + 0:12:19
7. 507 Luka Volarević BK Metković 120 Zavrsio 1:36:57 + 0:14:56
8. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:37:51 + 0:15:50
9. 511 Saša Nikić BBK Faros 100 Zavrsio 1:41:39 + 0:19:38
10. 539 Ivica Bujas BK Fortica 90 Zavrsio 1:46:15 + 0:24:14
11. 540 Branko Milković BBK Orlov krug 80 Zavrsio 1:46:16 + 0:24:15
12. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 75 Zavrsio 1:54:31 + 0:32:30
13. 506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 70 Zavrsio 1:56:21 + 0:34:21
14. 536 Laslo Štanjo Individual 65 Zavrsio 2:18:57 + 0:56:57
15. 515 Djura Tot BK Faust Vrančić 60 Zavrsio 2:27:22 + 1:05:21
508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane DNF - - - -
535 Stanko Dževlan BK Metković Prijavljen - - - -