XCZLD 2017-2018

7. kolo, XCM "Stipe Čember"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (138)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 250 Zavrsio 1:07:54
2. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 200 Zavrsio 1:12:39 + 0:04:45
3. 601 Nikolina Samirić BK Aks 160 Zavrsio 1:15:54 + 0:08:00
4. 616 Biljana Krtalić BK Mostar 150 Zavrsio 1:19:06 + 0:11:12
5. 630 Jelena Gracin Individual 140 Zavrsio 1:19:16 + 0:11:22
6. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:22:07 + 0:14:12
7. 626 Yvonne Richter Škiljić BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:32:33 + 0:24:39
U16
1. 22 Ivan Okmažić BK Makarska 250 Zavrsio 0:54:10
2. 29 Marino Grbac BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:05:53 + 0:11:43
3. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 160 Zavrsio 1:07:43 + 0:13:33
4. 9 Emir Rahimić BK Mostar 150 Zavrsio 1:10:15 + 0:16:05
5. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 140 Zavrsio 1:11:22 + 0:17:12
6. 35 Vanja Trivun BK Mostar 130 Zavrsio 1:15:38 + 0:21:28
7. 26 Luka Okmažić BK Makarska 120 Zavrsio 1:16:52 + 0:22:42
8. 33 Petar Škiljić BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:25:51 + 0:31:41
9. 39 Duje Kazija BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:26:44 + 0:32:34
10. 41 Vinko Bulum Individual 90 Zavrsio 1:43:16 + 0:49:06
11. 44 Marin Plećaš Individual 80 Zavrsio 1:48:06 + 0:53:56
12. 3 Marko Talajić BK Metković 75 Zavrsio 2:16:59 + 1:22:49
25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica DNS - - - -
27 Josip Marković BK Kamešnica DNF - - - -
36 Luka Dežulović-Tolj Individual DNF - - - -
40 Andrej Previsic Individual Prijavljen - - - -
32 Niko Odak BK Široki Prijavljen - - - -
38 Mateo Knezović BK Mostar Prijavljen - - - -
37 Alen Čučak BK Mostar Prijavljen - - - -
8 Boris Laco BK Kamešnica Prijavljen - - - -
34 Fran Puljić BK Mostar Prijavljen - - - -
16-20
1. 133 Stefan Bajčeta Pljevlja XC Team 250 Zavrsio 1:08:57
2. 119 Ivan Širić BK Mostar 200 Zavrsio 1:09:23 + 0:00:25
3. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 160 Zavrsio 1:18:42 + 0:09:44
4. 106 Ivan Deronja BK Livno 150 Zavrsio 1:21:26 + 0:12:28
5. 108 Ljuban Gudelj BK Livno 140 Zavrsio 1:26:04 + 0:17:06
6. 112 Petar Spaić BK Mostar 130 Zavrsio 1:31:10 + 0:22:12
7. 118 Tomislav Pušić BK Timun 120 Zavrsio 1:35:04 + 0:26:07
8. 124 Sanjin Memić BK Mostar 110 Zavrsio 1:36:23 + 0:27:26
9. 102 Matija Orlović BK Aks 100 Zavrsio 1:40:54 + 0:31:56
10. 128 Ilija Perić Individual 90 Zavrsio 1:43:35 + 0:34:37
11. 127 Amar Ćumurija BK Mostar 80 Zavrsio 2:17:01 + 1:08:03
126 Edib Šišić BK Mostar Prijavljen - - - -
20-30
1. 267 Goran Cerović Pljevlja XC Team 250 Zavrsio 1:08:56
2. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 200 Zavrsio 1:17:13 + 0:08:17
3. 228 Davor Krezić Individual 160 Zavrsio 1:18:16 + 0:09:20
4. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 150 Zavrsio 1:20:00 + 0:11:04
5. 257 Miloš Bodiroga BK Mostar 140 Zavrsio 1:21:29 + 0:12:33
6. 268 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 130 Zavrsio 1:24:06 + 0:15:10
7. 226 Alen Liković BK Mostar 120 Zavrsio 1:37:11 + 0:28:15
8. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:40:15 + 0:31:19
9. 222 Pero Primorac BK Metković 100 Zavrsio 1:40:51 + 0:31:55
10. 220 Ivan Banović BK Konavle 90 Zavrsio 1:45:47 + 0:36:51
11. 269 Teo Peko BK Metković 80 Zavrsio 1:48:47 + 0:39:51
12. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 75 Zavrsio 1:49:09 + 0:40:13
13. 213 Božidar Dijan Individual 70 Zavrsio 1:51:56 + 0:43:00
14. 206 Ante Tomić BBK Pakoštane 65 Zavrsio 1:58:43 + 0:49:47
15. 231 Rafael Tonći Kržanić Individual 60 Zavrsio 2:22:01 + 1:13:05
253 Filip Bolanča BK Primošten Prijavljen - - - -
30-40
1. 3330 Bruno Radotić BK Puls 250 Zavrsio 1:12:37
2. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:13:43 + 0:01:06
3. 349 Marin Pejdo BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:15:23 + 0:02:46
4. 303 Nikola Svilan BK Kairos 150 Zavrsio 1:17:09 + 0:04:32
5. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:20:05 + 0:07:28
6. 327 Goran Bošković BK Konavle 130 Zavrsio 1:21:25 + 0:08:48
7. 322 Adrian Bokarica BK Konavle 120 Zavrsio 1:22:03 + 0:09:25
8. 302 Leo Baleta BK Aks 110 Zavrsio 1:24:14 + 0:11:37
9. 367 Toni Odak BK Široki 100 Zavrsio 1:25:22 + 0:12:45
10. 325 Roko Roca BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:25:33 + 0:12:56
11. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 80 Zavrsio 1:27:57 + 0:15:20
12. 337 Toni Zorić BK Mostar 75 Zavrsio 1:28:45 + 0:16:08
13. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane 70 Zavrsio 1:32:17 + 0:19:40
14. 345 Nikola Knežević BBK Orlov krug 65 Zavrsio 1:32:53 + 0:20:16
15. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 60 Zavrsio 1:34:51 + 0:22:14
16. 308 Šime Baraba BK Posedarje 55 Zavrsio 1:35:13 + 0:22:36
17. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 50 Zavrsio 1:39:09 + 0:26:32
18. 373 Mario Matulović BK Kairos 45 Zavrsio 1:40:18 + 0:27:41
19. 3324 Stipe Krištić BBK Faros 40 Zavrsio 1:40:55 + 0:28:18
20. 3321 Marko Puljić BK Mostar 35 Zavrsio 1:41:50 + 0:29:13
21. 335 Mirko Božić BBK Faros 30 Zavrsio 1:42:42 + 0:30:05
22. 319 Andreas Dominiković BK Metković 25 Zavrsio 1:47:50 + 0:35:12
23. 375 Tomislav Bilać BK Aks 20 Zavrsio 1:51:07 + 0:38:30
24. 3328 Danijel Tot BK Faust Vrančić 15 Zavrsio 1:53:50 + 0:41:13
25. 304 Ivan Brala BK Posedarje 10 Zavrsio 1:56:32 + 0:43:55
26. 3306 Mirko Luburić BK Ljubuški Zavrsio 1:57:05 + 0:44:28
27. 3320 Mario Tepeš BK Mostar Zavrsio 1:59:11 + 0:46:34
28. 3329 Vedra Vučina BK Mostar Zavrsio 2:01:41 + 0:49:04
29. 372 Marko Zovko BK Metković Zavrsio 2:02:50 + 0:50:13
30. 3322 Andrija Lončar BK Mostar Zavrsio 2:15:50 + 1:03:13
31. 3325 Mate Bjeliš Individual Zavrsio 2:17:31 + 1:04:54
328 Damir Aljinović BBK Pakoštane DNF 2:19:13 - -
3326 Karlo Kučan Individual Prijavljen - - - -
376 Marin Šušić Individual Prijavljen - - - -
354 Ivan Matković BK Široki Prijavljen - - - -
3323 Sanel Poturović BK Mostar Prijavljen - - - -
318 Dalibor Talajić BK Metković Prijavljen - - - -
40-50
1. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 250 Zavrsio 1:17:05
2. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:18:32 + 0:01:27
3. 474 Jorgen Huybrechts BK Kairos 160 Zavrsio 1:19:51 + 0:02:45
4. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 150 Zavrsio 1:20:32 + 0:03:26
5. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 140 Zavrsio 1:21:39 + 0:04:33
6. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić 130 Zavrsio 1:24:13 + 0:07:07
7. 489 Nikša Divić BK Ciklus 120 Zavrsio 1:26:31 + 0:09:25
8. 447 Marko Barać BK Kairos 110 Zavrsio 1:32:01 + 0:14:55
9. 468 Romeo Fantina Individual 100 Zavrsio 1:33:21 + 0:16:15
10. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 90 Zavrsio 1:35:06 + 0:18:00
11. 413 Mate Rajčić BK Krka - Skradin 80 Zavrsio 1:37:12 + 0:20:06
12. 490 Tino Prižmić Individual 75 Zavrsio 1:38:35 + 0:21:29
13. 491 Robert Lovričević Individual 70 Zavrsio 1:43:16 + 0:26:10
14. 438 Gordan Periša BK Fortica 65 Zavrsio 1:45:32 + 0:28:26
15. 441 Marin Perković BK Konavle 60 Zavrsio 1:48:39 + 0:31:33
16. 482 Ivan Širić BK Mostar 55 Zavrsio 1:48:44 + 0:31:38
17. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 50 Zavrsio 1:49:57 + 0:32:51
18. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 45 Zavrsio 1:51:12 + 0:34:07
19. 458 Robert Buterin BK Posedarje 40 Zavrsio 1:51:34 + 0:34:28
20. 430 Oliver Bura BK Krka - Skradin 35 Zavrsio 2:01:36 + 0:44:30
21. 419 Denis Čala BK Faust Vrančić 30 Zavrsio 2:03:08 + 0:46:03
22. 408 Željko Barešić BBK Pakoštane 25 Zavrsio 2:07:17 + 0:50:11
23. 440 Matko Medak BK Metković 20 Zavrsio 2:10:18 + 0:53:12
402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane DNF 1:26:57 - -
488 Ante Kozina BK Ljubuški DNF 2:01:13 - -
429 Viktor Giljević BK Metković DNF - - - -
50+
1. 538 Zoran Perić BK Kairos 250 Zavrsio 1:27:56
2. 519 Dragan Peručić BK Konavle 200 Zavrsio 1:28:49 + 0:00:53
3. 500 Ante Saratlija BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:30:14 + 0:02:18
4. 521 Dragutin Petković BK Konavle 150 Zavrsio 1:30:33 + 0:02:37
5. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 140 Zavrsio 1:35:00 + 0:07:04
6. 532 Zoran Čosić BK Konavle 130 Zavrsio 1:36:08 + 0:08:12
7. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:44:51 + 0:16:55
8. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 110 Zavrsio 1:48:53 + 0:20:57
9. 509 Vibor Kos Individual 100 Zavrsio 1:49:05 + 0:21:09
10. 511 Saša Nikić BBK Faros 90 Zavrsio 1:50:50 + 0:22:54
11. 510 Srđa Uzelac BBK Faros 80 Zavrsio 1:55:23 + 0:27:27
12. 523 Ivan Čotić BK Metković 75 Zavrsio 1:57:08 + 0:29:12
13. 541 Pero Dujmović Individual 70 Zavrsio 2:04:03 + 0:36:07
14. 522 Ivan Ursić BK Makarska 65 Zavrsio 2:14:16 + 0:46:20
15. 529 Marko Mujan BK Konavle 60 Zavrsio 2:16:06 + 0:48:10
16. 528 Davor Mišitić BK Metković 55 Zavrsio 2:17:12 + 0:49:16
17. 515 Djura Tot BK Faust Vrančić 50 Zavrsio 2:33:40 + 1:05:44
18. 507 Luka Volarević BK Metković 45 Zavrsio 2:41:01 + 1:13:05
512 Goran Vučica BBK Faros DNF - - - -