XCZLD 2017-2018

8. kolo, XCO "Kamena"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (138)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 600 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 250 Zavrsio 0:35:50
2. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 0:41:39 + 0:05:49
3. 628 Tanja Barišić BBK Orlov krug 160 Zavrsio 0:44:18 + 0:08:27
4. 601 Nikolina Samirić BK Aks 150 Zavrsio 0:44:47 + 0:08:57
5. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 140 Zavrsio 0:48:12 + 0:12:22
6. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 130 Zavrsio 0:49:14 + 0:13:24
7. 613 Tanja Čondrić BK Konavle 120 Zavrsio 0:53:47 + 0:17:57
8. 626 Yvonne Richter Škiljić BBK Pakoštane 110 Zavrsio 0:55:31 + 0:19:41
631 Laura Barešić BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
U16
1. 22 Ivan Okmažić BK Makarska 250 Zavrsio 0:33:13
2. 26 Luka Okmažić BK Makarska 200 Zavrsio 0:33:59 + 0:00:46
3. 58 Bruno Paškalin BK Fortica 160 Zavrsio 0:34:59 + 0:01:45
4. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 150 Zavrsio 0:36:21 + 0:03:08
5. 8 Boris Laco BK Kamešnica 140 Zavrsio 0:40:07 + 0:06:53
6. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 130 Zavrsio 0:40:59 + 0:07:46
7. 46 Fabijan Pejić Individual 120 Zavrsio 0:45:05 + 0:11:51
8. 33 Petar Škiljić BBK Pakoštane 110 Zavrsio 0:46:00 + 0:12:46
9. 39 Duje Kazija BBK Pakoštane 100 Zavrsio 0:51:42 + 0:18:29
10. 47 Jakov Krmek BK Relaks 90 Zavrsio 0:52:55 + 0:19:42
11. 45 Jakov Nado Kulušić BBK Pakoštane 80 Zavrsio 0:53:46 + 0:20:32
12. 48 Luka Barešić BBK Pakoštane 75 Zavrsio 0:59:28 + 0:26:14
13. 3 Marko Talajić BK Metković 70 Zavrsio 1:06:36 + 0:33:22
12 Luciano Brala BK Faust Vrančić DNF 0:21:00 - -
27 Josip Marković BK Kamešnica Prijavljen - - - -
31 Lovre Vučenović BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
4 Vice Baranović BK Fortica Prijavljen - - - -
16-20
1. 119 Ivan Širić BK Mostar 250 Zavrsio 1:03:40
2. 133 Stefan Bajčeta Pljevlja XC Team 200 Zavrsio 1:05:52 + 0:02:12
3. 108 Ljuban Gudelj BK Livno 160 Zavrsio 1:16:27 + 0:12:47
4. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 1:16:28 + 0:12:48
5. 111 Nemanja Maksimović BK Summit 140 Zavrsio 1:19:50 + 0:16:10
6. 106 Ivan Deronja BK Livno 130 Zavrsio 1:25:07 + 0:21:27
7. 123 David Maličević BK Summit 120 Zavrsio 1:30:31 + 0:26:51
8. 113 Nebojša Prošić BK Summit 110 Zavrsio 1:40:49 + 0:37:09
107 Kristijan Budimir BK Meridiana Kamen Team DNF 0:14:51 - -
101 Matija Pavlović BBK Pakoštane DNF 0:24:45 - -
131 Robert Rosan BBK Pakoštane DNF 1:17:24 - -
117 Oliver Juričin BBK Pakoštane DNF 1:08:36 - -
20-30
1. 267 Goran Cerović Pljevlja XC Team 250 Zavrsio 1:04:03
2. 207 Josip Toljan BBK Orlov krug 200 Zavrsio 1:05:23 + 0:01:19
3. 261 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 160 Zavrsio 1:12:04 + 0:08:00
4. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 150 Zavrsio 1:12:16 + 0:08:12
5. 228 Davor Krezić Individual 140 Zavrsio 1:12:31 + 0:08:27
6. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 130 Zavrsio 1:16:25 + 0:12:22
7. 212 Ante Perica BK Aks 120 Zavrsio 1:17:51 + 0:13:47
8. 205 Antonio Vidović BK Primošten 110 Zavrsio 1:25:20 + 0:21:16
9. 210 Vice Vulin BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:26:29 + 0:22:26
10. 220 Ivan Banović BK Konavle 90 Zavrsio 1:27:59 + 0:23:56
11. 222 Pero Primorac BK Metković 80 Zavrsio 1:30:42 + 0:26:39
12. 269 Teo Peko BK Metković 75 Zavrsio 1:37:55 + 0:33:51
252 Josip Škugor Individual DNF 0:46:51 - -
263 Danijel Svirčić Individual DNF 0:24:52 - -
242 Dominik Dragičević BBK Pakoštane DNF 0:41:33 - -
208 Josip Žitković BBK Pakoštane DNF 1:07:14 - -
206 Ante Tomić BBK Pakoštane DNF 1:21:42 - -
202 Ivan Brčić BK Aks Prijavljen - - - -
30-40
1. 347 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 250 Zavrsio 1:06:33
2. 3313 Ivan Brčić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:08:46 + 0:02:12
3. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:12:17 + 0:05:44
4. 368 Marin Zorica BBK Pakoštane 150 Zavrsio 1:16:04 + 0:09:31
5. 302 Leo Baleta BK Aks 140 Zavrsio 1:16:24 + 0:09:50
6. 327 Goran Bošković BK Konavle 130 Zavrsio 1:18:11 + 0:11:38
7. 345 Nikola Knežević BBK Orlov krug 120 Zavrsio 1:19:25 + 0:12:52
8. 356 Marin Fantina BBK Pakoštane 110 Zavrsio 1:22:04 + 0:15:31
9. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 100 Zavrsio 1:25:03 + 0:18:30
10. 363 Tomislav Staničić Individual 90 Zavrsio 1:25:17 + 0:18:43
11. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 80 Zavrsio 1:25:22 + 0:18:49
12. 308 Šime Baraba BK Posedarje 75 Zavrsio 1:26:07 + 0:19:34
13. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 70 Zavrsio 1:26:47 + 0:20:13
14. 373 Mario Matulović BK Kairos 65 Zavrsio 1:29:05 + 0:22:31
15. 3324 Stipe Krištić BBK Faros 60 Zavrsio 1:31:16 + 0:24:43
16. 359 Filip Cvrlje BK Kairos 55 Zavrsio 1:33:51 + 0:27:18
17. 375 Tomislav Bilać BK Aks 50 Zavrsio 1:34:48 + 0:28:15
18. 304 Ivan Brala BK Posedarje 45 Zavrsio 1:35:03 + 0:28:29
19. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros 40 Zavrsio 1:35:14 + 0:28:41
20. 313 Vladimir Budim BK Posedarje 35 Zavrsio 1:39:10 + 0:32:36
21. 335 Mirko Božić BBK Faros 30 Zavrsio 1:40:17 + 0:33:43
22. 319 Andreas Dominiković BK Metković 25 Zavrsio 1:42:54 + 0:36:21
23. 305 Igor Malnar BK Posedarje 20 Zavrsio 1:57:31 + 0:50:58
309 Jure Škiljić BBK Pakoštane DSQ 1:43:40 - -
372 Marko Zovko BK Metković DNF 0:53:26 - -
377 Darko Vasić BK Summit DNF 1:05:45 - -
399 Tomislav Dominis BK Posedarje DNF 0:47:44 - -
318 Dalibor Talajić BK Metković DNF 1:06:37 - -
315 Jurica Rakić BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
333 Kristijan Miletić BK Aks Prijavljen - - - -
376 Marin Šušić Individual Prijavljen - - - -
385 Mate Šarić BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
306 Mile Matić BK Fortica Prijavljen - - - -
303 Nikola Svilan BK Kairos Prijavljen - - - -
3328 Danijel Tot BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
325 Roko Roca BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
3331 Filip Kaleb Individual Prijavljen - - - -
349 Marin Pejdo BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
343 Ivan Plenča BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
3302 Ante Šarlija BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
332 Joško Jurin BK Primošten Prijavljen - - - -
40-50
1. 474 Jorgen Huybrechts BK Kairos 250 Zavrsio 1:09:03
2. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 1:10:29 + 0:01:25
3. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 160 Zavrsio 1:11:02 + 0:01:58
4. 417 Dragan Nevistić BK Kairos 150 Zavrsio 1:12:14 + 0:03:11
5. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 140 Zavrsio 1:12:55 + 0:03:52
6. 433 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 130 Zavrsio 1:16:51 + 0:07:47
7. 468 Romeo Fantina Individual 120 Zavrsio 1:22:46 + 0:13:42
8. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić 110 Zavrsio 1:24:25 + 0:15:21
9. 413 Mate Rajčić BK Krka - Skradin 100 Zavrsio 1:26:35 + 0:17:31
10. 414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 90 Zavrsio 1:28:12 + 0:19:08
11. 441 Marin Perković BK Konavle 80 Zavrsio 1:30:04 + 0:21:00
12. 409 Mirko Bura BK Faust Vrančić 75 Zavrsio 1:41:06 + 0:32:02
13. 403 Kristijan Friganović Individual 70 Zavrsio 1:46:59 + 0:37:55
401 Darijo Čondrić BK Konavle DNF 1:04:05 - -
458 Robert Buterin BK Posedarje Prijavljen - - - -
430 Oliver Bura BK Krka - Skradin Prijavljen - - - -
492 Denis Žderić BK Relaks Prijavljen - - - -
493 Neven Šestan BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
447 Marko Barać BK Kairos Prijavljen - - - -
464 Goran Smolić BK Krka - Skradin Prijavljen - - - -
420 Željko Mihaljević BBK Faros Prijavljen - - - -
438 Gordan Periša BK Fortica Prijavljen - - - -
406 Nikica Teofilov BK Posedarje Prijavljen - - - -
486 Dario Bukvić BK Relaks Prijavljen - - - -
419 Denis Čala BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
410 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica Prijavljen - - - -
50+
1. 538 Zoran Perić BK Kairos 250 Zavrsio 1:15:56
2. 537 Nenad Okmažić BK Makarska 200 Zavrsio 1:16:11 + 0:00:14
3. 519 Dragan Peručić BK Konavle 160 Zavrsio 1:21:16 + 0:05:20
4. 521 Dragutin Petković BK Konavle 150 Zavrsio 1:22:57 + 0:07:00
5. 532 Zoran Čosić BK Konavle 140 Zavrsio 1:25:24 + 0:09:27
6. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 130 Zavrsio 1:25:28 + 0:09:32
7. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 120 Zavrsio 1:35:54 + 0:19:58
8. 509 Vibor Kos Individual 110 Zavrsio 1:36:32 + 0:20:35
9. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:52:45 + 0:36:49
502 Goran Grbelja BBK Orlov krug Prijavljen - - - -
515 Djura Tot BK Faust Vrančić Prijavljen - - - -
511 Saša Nikić BBK Faros Prijavljen - - - -
510 Srđa Uzelac BBK Faros Prijavljen - - - -
506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten Prijavljen - - - -