XCZLD 2017-2018

9. kolo, XCT "Uspon na Kamešnicu"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (131)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Bodovi Status Vrijeme Razlika
ZENE
1. 615 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 250 Zavrsio 1:00:48
2. 606 Marina Kazija BBK Pakoštane 200 Zavrsio 1:10:59 + 0:10:10
3. 607 Jelena Barešić BBK Pakoštane 160 Zavrsio 1:15:30 + 0:14:41
4. 613 Tanja Čondrić BK Konavle 150 Zavrsio 1:20:49 + 0:20:00
5. 632 Lidija Zubac BK Kamešnica 140 Zavrsio 1:21:23 + 0:20:34
6. 601 Nikolina Samirić BK Aks 130 Zavrsio 1:25:35 + 0:24:47
7. 626 Yvonne Richter Škiljić BBK Pakoštane 120 Zavrsio 1:28:37 + 0:27:48
604 Maja Morožin BBK Pakoštane DNF - - - -
600 Karmen Škiljić BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
U16
1. 8 Boris Laco BK Kamešnica 250 Zavrsio 0:55:47
2. 1 Petar Bašić BK Kamešnica 200 Zavrsio 0:59:45 + 0:03:57
3. 57 Ante Cvitković BK Vlaji Sinj 160 Zavrsio 1:06:17 + 0:10:30
4. 12 Luciano Brala BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 1:08:00 + 0:12:12
5. 19 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 140 Zavrsio 1:10:58 + 0:15:11
6. 2 Filip Markovina BBK Orlov krug 130 Zavrsio 1:18:32 + 0:22:45
7. 49 Tomislav Šepček BK Vlaji Sinj 120 Zavrsio 1:20:03 + 0:24:16
8. 50 Vatroslav Mastelić BK Vlaji Sinj 110 Zavrsio 1:24:30 + 0:28:42
9. 25 Luka Tadić-Šutra BK Kamešnica 100 Zavrsio 1:29:03 + 0:33:16
10. 3 Marko Talajić BK Metković 90 Zavrsio 1:34:14 + 0:38:27
51 Stipe Barbarić BK Livno DNF - - - -
27 Josip Marković BK Kamešnica DNF - - - -
33 Petar Škiljić BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
16-20
1. 119 Ivan Širić BK Mostar 250 Zavrsio 0:46:39
2. 107 Kristijan Budimir BK Meridiana Kamen Team 200 Zavrsio 0:46:47 + 0:00:08
3. 132 Lorenzo Marenzi BK Meridiana Kamen Team 160 Zavrsio 0:50:03 + 0:03:24
4. 106 Ivan Deronja BK Livno 150 Zavrsio 0:52:22 + 0:05:43
5. 104 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 140 Zavrsio 0:52:48 + 0:06:09
6. 108 Ljuban Gudelj BK Livno 130 Zavrsio 0:55:04 + 0:08:24
7. 102 Matija Orlović BK Aks 120 Zavrsio 1:01:22 + 0:14:43
8. 115 Mario Radnić BK Kamešnica 110 Zavrsio 1:14:21 + 0:27:41
20-30
1. 207 Josip Toljan BBK Orlov krug 250 Zavrsio 0:46:43
2. 280 Haris Puškar BK Faust Vrančić 200 Zavrsio 0:49:21 + 0:02:38
3. 204 Marko Pehar BK Adrion Oros 160 Zavrsio 0:51:58 + 0:05:14
4. 261 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 150 Zavrsio 0:52:00 + 0:05:16
5. 228 Davor Krezić Individual 140 Zavrsio 0:52:52 + 0:06:08
6. 214 Ivica Bašić BK Kamešnica 130 Zavrsio 0:53:22 + 0:06:38
7. 251 Toni Stojanov BK Kamešnica 120 Zavrsio 0:54:55 + 0:08:11
8. 241 Martin Mijaljević Individual 110 Zavrsio 0:59:59 + 0:13:15
9. 203 Luka Velić BK Adrion Oros 100 Zavrsio 1:00:41 + 0:13:57
10. 205 Antonio Vidović BK Primošten 90 Zavrsio 1:00:43 + 0:13:59
11. 208 Josip Žitković BBK Pakoštane 80 Zavrsio 1:02:43 + 0:16:00
12. 222 Pero Primorac BK Metković 75 Zavrsio 1:09:45 + 0:23:01
13. 265 Ivica Kurtović BK Makarska 70 Zavrsio 1:10:23 + 0:23:39
14. 253 Filip Bolanča BK Primošten 65 Zavrsio 1:15:40 + 0:28:56
15. 264 Ivan Gusić BK Kamešnica 60 Zavrsio 1:18:13 + 0:31:30
254 Ferhad Delanović BBK Daj krug Prijavljen - - - -
30-40
1. 331 Irvin Hušić BK Faust Vrančić 250 Zavrsio 0:46:54
2. 3313 Ivan Brčić BK Kamešnica 200 Zavrsio 0:47:51 + 0:00:56
3. 300 Tonko Juras BBK Orlov krug 160 Zavrsio 0:49:21 + 0:02:26
4. 349 Marin Pejdo BBK Orlov krug 150 Zavrsio 0:50:16 + 0:03:21
5. 327 Goran Bošković BK Konavle 140 Zavrsio 0:51:28 + 0:04:33
6. 398 Ivan Cigić BK Široki 130 Zavrsio 0:51:40 + 0:04:45
7. 324 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 120 Zavrsio 0:52:26 + 0:05:31
8. 302 Leo Baleta BK Aks 110 Zavrsio 0:53:45 + 0:06:50
9. 342 Ivan Čular Individual 100 Zavrsio 0:54:08 + 0:07:13
10. 350 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 90 Zavrsio 0:56:34 + 0:09:39
11. 3302 Ante Šarlija BBK Orlov krug 80 Zavrsio 0:58:18 + 0:11:23
12. 309 Jure Škiljić BBK Pakoštane 75 Zavrsio 0:59:16 + 0:12:21
13. 355 Goran Erceg BK Livno 70 Zavrsio 1:00:12 + 0:13:17
14. 363 Tomislav Staničić Individual 65 Zavrsio 1:00:39 + 0:13:44
15. 322 Adrian Bokarica BK Konavle 60 Zavrsio 1:01:18 + 0:14:23
16. 379 Antonio Gulišija BK Kairos 55 Zavrsio 1:02:07 + 0:15:12
17. 354 Ivan Matković BK Široki 50 Zavrsio 1:03:08 + 0:16:13
18. 335 Mirko Božić BBK Faros 45 Zavrsio 1:03:18 + 0:16:23
19. 307 Nikola Juričević BK Posedarje 40 Zavrsio 1:03:30 + 0:16:35
20. 330 Ante Bogdan BK Primošten 35 Zavrsio 1:04:17 + 0:17:22
21. 3335 Filip Vidić BK Vlaji Sinj 30 Zavrsio 1:04:29 + 0:17:34
22. 315 Jurica Rakić BBK Orlov krug 25 Zavrsio 1:05:22 + 0:18:27
23. 357 Marin Radić BK Kairos 20 Zavrsio 1:06:54 + 0:19:59
24. 319 Andreas Dominiković BK Metković 15 Zavrsio 1:07:09 + 0:20:14
25. 359 Filip Cvrlje BK Kairos 10 Zavrsio 1:07:18 + 0:20:23
26. 328 Damir Aljinović BBK Pakoštane Zavrsio 1:08:40 + 0:21:45
27. 373 Mario Matulović BK Kairos Zavrsio 1:09:13 + 0:22:18
28. 380 Nush Paljuca BK Kairos Zavrsio 1:09:49 + 0:22:54
29. 310 Jurica Drlje BK Adrion Oros Zavrsio 1:12:57 + 0:26:02
30. 375 Tomislav Bilać BK Aks Zavrsio 1:14:50 + 0:27:55
31. 332 Joško Jurin BK Primošten Zavrsio 1:15:23 + 0:28:28
32. 3333 Tihomir Klarić BK Aks Zavrsio 1:17:19 + 0:30:24
33. 351 Hrvoje Marinčić Individual Zavrsio 1:23:19 + 0:36:24
34. 3332 Frane Vuica BK Relaks Zavrsio 1:23:24 + 0:36:29
35. 3334 Jurica Marković BK Kamešnica Zavrsio 1:25:08 + 0:38:13
36. 316 Blaž Nižić BK Primošten Zavrsio 1:30:28 + 0:43:33
37. 318 Dalibor Talajić BK Metković Zavrsio 1:34:22 + 0:47:27
38. 3331 Filip Kaleb Individual Zavrsio 1:34:38 + 0:47:44
312 Davor Morožin BBK Pakoštane DNF - - - -
304 Ivan Brala BK Posedarje Prijavljen - - - -
40-50
1. 422 Ivan Bašić BK Kamešnica 250 Zavrsio 0:51:48
2. 401 Darijo Čondrić BK Konavle 200 Zavrsio 0:52:07 + 0:00:18
3. 433 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 160 Zavrsio 0:52:28 + 0:00:39
4. 417 Dragan Nevistić BK Kairos 150 Zavrsio 0:53:12 + 0:01:23
5. 415 Joško Fržop BBK Orlov krug 140 Zavrsio 0:54:40 + 0:02:52
6. 405 Siniša Radulović BBK Orlov krug 130 Zavrsio 0:55:15 + 0:03:27
7. 459 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić 120 Zavrsio 0:57:07 + 0:05:18
8. 447 Marko Barać BK Kairos 110 Zavrsio 0:57:57 + 0:06:09
9. 442 Martin Prelas BK Kamešnica 100 Zavrsio 1:00:51 + 0:09:02
10. 454 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 90 Zavrsio 1:01:49 + 0:10:01
11. 472 Mario Kušar BK Konavle 80 Zavrsio 1:02:04 + 0:10:15
12. 458 Robert Buterin BK Posedarje 75 Zavrsio 1:02:40 + 0:10:51
13. 431 Dražen Božić Individual 70 Zavrsio 1:03:21 + 0:11:33
14. 468 Romeo Fantina Individual 65 Zavrsio 1:04:11 + 0:12:23
15. 420 Željko Mihaljević BBK Faros 60 Zavrsio 1:06:46 + 0:14:57
16. 438 Gordan Periša BK Fortica 55 Zavrsio 1:07:00 + 0:15:11
17. 412 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 50 Zavrsio 1:07:18 + 0:15:30
18. 494 Lukša Čupić BK Konavle 45 Zavrsio 1:09:39 + 0:17:50
19. 441 Marin Perković BK Konavle 40 Zavrsio 1:09:44 + 0:17:55
20. 471 Ivo Hanzijer BK Konavle 35 Zavrsio 1:11:37 + 0:19:48
21. 407 Igor Stojanov BBK Pakoštane 30 Zavrsio 1:12:04 + 0:20:16
22. 403 Kristijan Friganović Individual 25 Zavrsio 1:15:06 + 0:23:18
23. 495 Petar Bašić BK Kamešnica 20 Zavrsio 1:21:39 + 0:29:51
24. 402 Mišel Krpeta BBK Pakoštane 15 Zavrsio 1:22:14 + 0:30:26
25. 408 Željko Barešić BBK Pakoštane 10 Zavrsio 1:24:57 + 0:33:08
26. 496 Miroslav Trgovčević BK Relaks Zavrsio 1:30:45 + 0:38:57
497 Ivan Nimac BK Relaks Prijavljen - - - -
414 Johnnie Kazija BBK Pakoštane Prijavljen - - - -
50+
1. 538 Zoran Perić BK Kairos 250 Zavrsio 0:57:57
2. 521 Dragutin Petković BK Konavle 200 Zavrsio 1:00:29 + 0:02:32
3. 508 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 160 Zavrsio 1:01:01 + 0:03:04
4. 500 Ante Saratlija BBK Orlov krug 150 Zavrsio 1:03:28 + 0:05:31
5. 512 Goran Vučica BBK Faros 140 Zavrsio 1:04:42 + 0:06:45
6. 513 Denis Cvjetković BBK Faros 130 Zavrsio 1:05:41 + 0:07:44
7. 532 Zoran Čosić BK Konavle 120 Zavrsio 1:06:39 + 0:08:42
8. 510 Srđa Uzelac BBK Faros 110 Zavrsio 1:10:06 + 0:12:09
9. 505 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 100 Zavrsio 1:10:53 + 0:12:56
10. 511 Saša Nikić BBK Faros 90 Zavrsio 1:13:11 + 0:15:14
11. 534 Mario Kos BK Konavle 80 Zavrsio 1:13:54 + 0:15:57
12. 529 Marko Mujan BK Konavle 75 Zavrsio 1:20:16 + 0:22:19
13. 522 Ivan Ursić BK Makarska 70 Zavrsio 1:24:23 + 0:26:26
14. 501 Luka Jakovljević BBK Pakoštane 65 Zavrsio 1:27:46 + 0:29:49
15. 545 Zdravko Ivanovski Individual 60 Zavrsio 1:29:18 + 0:31:21
16. 544 Šimun Žanko BK Kamešnica 55 Zavrsio 1:30:46 + 0:32:48
17. 506 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 50 Zavrsio 1:34:43 + 0:36:46